Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, nyáron mentetek már be...

Fiúk, nyáron mentetek már be a munkahelyetekre szandálban zokni nélkül?

Figyelt kérdés
Nem szóltak érte?

2014. dec. 7. 13:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem szóltak be érte?
2014. dec. 7. 13:34
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Igen, elég gyakran.

De ha véletlenül cipőben mentem be, és meleg volt, akkor úgyis levettem a zoknit is, tehát kb. mindegy volt, hogy eredetileg szandálban vagy cipőben voltam.

2014. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Ja, és nem szólt be senki, elég sokan vagyunk olyanok, akik nem akarunk megsülni az irodában. :)
2014. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Engem mindig kiborít ez a téma. Sosem értem azokat, akikek ez a dolog érdekel,irritál nem mindegy neki, hogy egy férfin nem cipő, papucs van hanem szandál, az se mindegy, hogy zoknival vagy anélkül hordja. Ez a kérdésed pedig számomra szintén abszurd, ha valakit azért megszólnak, mert munkahelyre szandálba megy, zokni nélkül. Van ilyen retardált?

Én hordtam nyáron szandált munkahelyen, de nem szólt még senki azért, hogy hogy hordom, mivel, le is ugatnám ha szólna ezért.

2014. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Itt kettes, egyetértek Zolimannel.
2014. dec. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

"Ez a kérdésed pedig számomra szintén abszurd, ha valakit azért megszólnak, mert munkahelyre szandálba megy, zokni nélkül."


Ki is rúgnának érte. Dress code tiltja. Na nem a zoknihiányt, már magát a szandált is. Férfiaknak nőknek egyaránt ZÁRT cipő az előírás 40 fokban is.

2014. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Ki is rúgnának érte. Dress code tiltja."

Nyilván olyan helyekről volt szó. ahol nincs dress code.

2014. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy nyilván a munkahely, nagyon nem, de ahol nem előírás és sok ilyen van, ott ne nézze senki ki hogy van.
2014. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nálunk acélbetétes bakancs a munkacipő, de a srácok 30 fokban simán járnak be strandpapucsban is dolgozni.

Úgyis átveszik a munkacuccokat, pont ahogy a csajok is.

2014. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sőt, én papucsban vagy csak simán mezítláb is mentem be dolgozni, ott úgyis átöltöztem..

23/

2014. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!