Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha visszaviszem a Deichmann-ba...

Ha visszaviszem a Deichmann-ba a cipőmet mert meghibásodott, akkor kicserélik egy másikra vagy megjavítják?

Figyelt kérdés
1 hónapja vettem és a talpa levált egy kicsit...
2010. jan. 31. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kifogják cserélni. vagyis pontosabban levásárolhatod az árát
2010. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak mert ez egy csizma, és most elég ramaty idő van, szóval ha most viszem vissza akkor nem lesz mit felvennem. Meg mikor ezt vettem, már akkor is alig voltak csizmák. Kiárusítás volt, szóval lehet nem lesz már megfelelő csizma... :/
2010. jan. 31. 21:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Törvényesen nem kötelezhetnek arra,hogy ott vásárold le az árát,ennek tudatában menj vissza. Ha nem javítják és nincs számodra ott másik csizma ami megfelelő lenne,jogosan visszakérheted a pénzed.
2010. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen igen... hivatalosan nem létezik a levásároltatás fogalma. Ezt ajánlják, de hivatalból, kérés nélkül kellene vissza adniuk a pénzed.
2010. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, h megjavítják attól függ, h mennyire van tönkremenve. Am vigyázz a deichmanos cuccokkal baromi gyorsan tönkre mennek.



A fenti 2válaszolotól kérdezném:multkor mi sem találtunk ott cipőt, és erre ilyen bármikor, bármelyik deichmanban felhasználható cipő utalványt adtak a visszavitt cipő árának megfelelő összegben. Emellett is reklamálhatok a pénzemért?


Köszönöm:)

2010. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló: ez nehéz kérdés. bátyám a Borgo márkaboltban vásárolt cipőt, amely hamar tönkrement(levállt a talpa). Levásárolhatta , választott egy másikat, majd az is tönkrement, szinte ugyan így.

Ez kb olyan, hogy ha pl egy boltban veszel 10 deka párizsit ami romlott, és visszamész reklamálni, akkor nehogy azt ajánlják már fel hogy ugyan abból a romlottból kaphatsz még 10 dekát..

szóval kérdésedre a válasz:

szerintem az első utalványt használd fel,ha a következő alkalommal is elromlik a cipő, akkor kérd a pénzed.

2010. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát attól függ, hogy mennyire ment tönkre. Vagy azonnal azt mondják,hogy vásárold le, vagy jegyzőkönyvet vesznek fel és beküldik javítani.

De tényleg nagyon rossz minőségűek a deichmann-os cipők. Családilag kb 30 párat vettünk ott (2 év alatt 3-an) Na ebből 5 db van még meg! De a 30-be benne vannak a cserecipők is. Én már nem vagyok hajlandó ott vásárolni, de a szüleim még mindig vesznek ezt-azt ott. Én inkább pótolok még kicsit hozzá és veszek a humanic-ba, abba még annyit nem csalódtam.

2010. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én cipőt egyszer vettem ott, de akkor utoljára is. Előtte egy márkás sportcipőt hordtam hosszú hosszú évekig, amit imádtam. Sajna ideje volt leselejtezni, gondoltam veszek ott egy olcsóbbat. Egy őszt nem bírt ki, teljesen lekopott, lyukacsos lett a talpa. Visszavittem, mire azt kaptam, hogy nem cserélik ki, mert TÚLHORDTAM... azt hittem menten leülök. Mondom most nekem azt akarja bemagyarázni, hogy alig két hónap alatt hordtam túl egy cipőt? Azt mondta ő nem tehet semmit, én pedig úgy gondoltam, hogy azért a 3 ezer ft-ért nem fogok bazi nagy hisztit levágni, fogtam magam és úgy eljöttem, hogy azóta a környékére sem mentem (ismerősök körében is reklámoztam kicsit az esetet, de ők is jártak már így)... Inkább költök kicsit többet rá, de az legyen használható, mint hogy 2 havonta újat kelljen venni
2010. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!