Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék egy minőségi automat...

Szeretnék egy minőségi automata órát vásárólni a közeljövőben és a véleményetekre lennék kíváncsi melyik óra márkát ajánlanátok? Lehetőleg olyan írjon aki ért is hozzá

Figyelt kérdés
Max 200ezret szánnék rá, edoxon gondolkoztam vagy esetleg tissot vagy tudok nagyobb presztízsü órákat eddig az árkategóriáig? Fontos is lenne mellé a jó szerkezet, sajnos annyira nem vagyok jártas a témában.

2014. dec. 8. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyobb presztizs... ezen mindig olyan jót tudok derülni. Nézegesd itt őket, pl. a japán Orient lehet, hogy a tájékozatlanok előtt nem olyan "presztizsű", mint a közismerten nyáladzott svájci márkák, viszont kiváló saját werket gyárt és az ár/érték aránya verhetetlen (értsd: azt a teljesítményt kapod, amiért egy "komoly presztizsű" óra esetén a többszörösét kéne kifizetni:

[link]

Itt van pl. egy profi automata búváróra, annyiért, amennyiért egy Rolex óraszíjhoz való szemet kapsz :))

[link] orient/em65008b.html


De nem csak én látom így:

[link]

2014. dec. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kieg: persze ha az a cél, hogy lássák rajtad, hogy drága órát hordasz, akkor felejtsd el, amit írtam.
2014. dec. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és a seikoról mi a véleményed? Vagy szerinted az orient ár/érték arányban jobb?
2014. dec. 9. 17:46
 4/5 anonim válasza:

Nem tudom, mennyire aktuális, de szerintem a Seiki jobb minőséget képvisel. igaz, én ezen az áron egy Tissot PRS516-ban, vagy a Cerina DS széria egyik darabján gondolkodnék...


Azért a svájci minőség ezeken már érződik. Nekem személy szerint csak a Tissottal vannak tapasztalataim, konkrétan egy ilyet hordtam 2 évig (nem a chronograph-ot), nagyon szép, örökzöld kivitel, életed végéig megfelelő lehet.


A Certina-val kevesebb tapasztalatom van, de biztosíthatlak, hogy az is megfelelő volna számodra.

2015. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Doxa,Davosa,Cover,Claude Bernard a középkategóriás automaták mezőnyén még ezek a legjobbak,ha aktuális de szerintem már nem:D
2019. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!