Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerettek bőrnacit hordani?

Szerettek bőrnacit hordani?

Figyelt kérdés

Lányok, szeretitek a bőrnacikat? Kényelmes? Milyen hordani? A feszülősebb nacik érdekelnének..

Egy farmerhez képest milyen? Hogy feszül, mennyire kényelmes, milyen benne mozogni?



2014. dec. 8. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
És mi köze a nácizmusnak a bőrnadrágokhoz?:D Miért nem próbálod ki hogy milyen? Kényelmes a bőrleggings, de a legtöbb nő nem a kényelme miatt hordja (fura), hanem divatból főleg 2-3 éve. De páran hordják, pl én idén kezdtem hordani, mert könnyű nadrágokba szeretek lenni, minél egyszerűbb s kényelmesebb és ez ilyen. De van aki szerint nem kényelmes, inkább a bőrnadrágok úgy olvastam.
2014. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A rendes bőrből készült nadrág nagyon jó, mert nem fúj át rajta a szél. Télen pont ezért jó (meg motorozáshoz).

Szerintem kényelmes, de nem mindenkinek.

A műbőr nadrágokat hagyjuk. Azokon átfúj a szél, mert nem rostokból áll, hanem poliuretán habbal bevont textíliából, gagyin néznek ki és hamar szétmennek. Hidegben hidegek, melegben ráolvadnak az emberre. Pont, mint a műbőr dzsekik.

2014. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A bőrnadrágok biztos jók,motorozáshoz!
2014. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%

Nem.

Motoros szerkóhoz és egy lazább kockás inghez oké, minden máshoz gusztustalan az én véleményem szerint, ráadásul közönséges, ahogy pár hölgyemény hordja (tûsarkúval, kivágott cuccokkal, agyonsminkelve).

Egyszer volt rajtam, annyi elég volt.Számomra baromi merev és kényelmetlen.Szerintem csakis egy vagány kaliberû csajhoz illik motoros ruhához vagy az említett kockás inghez.

Beszólások, lepontozások jöhetnek.

2015. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!