Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetét, fémbetét ugyanaz?

Csimmuka kérdése:

Acélbetét, fémbetét ugyanaz?

Figyelt kérdés
[link] Bocsi..lehet én vagyok hülye de a leírásban az van, hogy "fémbetétes" a megegyezik az acélbetétes ? vagy a 2 nem ugyanaz?

2014. dec. 9. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam a fémbetét elnevezéssel, de miután az acél egy fém, tök megállja a helyét. Szerintem ugyanaz a kettő. A Shellysek acélbetétesek, úgyhogy ha ilyet akarsz venni, emiatt ne tépelődj. Ha egy tippet jónéven veszel: a ciánkáli nevű magyar márkás bakancs volt eddig a legjobb acélbetétesem, vagy hat éve hordom, nyüstölöm, semmi baja. Vagy négy éve bokszoltam ki utoljára, de mondom, semmi baja. A többi egy fél év után olyan szinten rongyolódott, hogy elmondani nem lehet. Mondjuk első bakancsot úgyis hamar kinövöd, meg tapasztalatnak jó, de ha esetleg később strapabíróbb bakancsot szeretnék 20ezerért, nem olyat amiben folyton elszakad a fűző, kiesik a csavar atalpából, eltörik a talpa és kiszakad az oldala, akkor majd jusson eszedbe ez a lehetőség. :)
2014. dec. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. dec. 9. 01:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2014. dec. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!