Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy körte alakú lányra milyen...

Egy körte alakú lányra milyen fajta /színű ruha illik?

Figyelt kérdés

Ha tudtok pontos ruhát és árat is mondjatok de az se rossz ha csak nagy átlagban milyen ruha áll jó az ilyen alakú lányoknál.

Előre is köszi (:


2010. febr. 1. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen alkatom van és én is szeretném tudni, melyik ruha áll jól...bár a magazinokban azt olvastam, hogy a felül csatolt övek kicsit megnyújtják és elrejtik a derekat...(gondolom az egyberuhás szoknyákról lehet szó, de én ilyet soha nem vennék fel, úgyhogy nekem is jól jönne egy-két tipp:)

Amúgy még a fekete vagy sötét színű nadrágok, és a függőleges csíkozású gatyák , vagy az ugyanilyen mintájú hosszított felsők is jók.

Viszont a vízszintes csíkok inkább szélesebbnek tüntetik fel az alkatodat.

remélem segíthettem valamit

2010. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen-igen köszi a segítségedet!.mondjuk én szoknyát nem veszek fel semmikor mert nem találom kényelmesnek. (:
2010. febr. 1. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
jo lenne tudni:)en is varom a valaszokat:)
2010. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted a színes ruhákat, azokat mindenképp felül hordd, mert az inkább a felsőtestedet hangsúlyozza. Viselj feltűnő nyakláncot vagy fülbevalót, attól függően, hogy a dekoltázsodat, vagy az arcod, nyakad akarod hangsúlyozni. Ha a vállad nem túl széles, akkor viselj vízszintesen csíkozott blúzokat, mert az optikailag "kiegyensúlyoz". Remélem tudtam segíteni.
2010. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!