Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én egy 16/L vagyok. Szerintete...

Én egy 16/L vagyok. Szerintetek melyik alak a jobb? A körte forma, vagy a másik fajta, aminek nemtudom mi a neve. Vhogy nem vagyok megelégedve az alakommal, mert kicsi a csípőm, és hosszú vékonyak a lábaim.

Figyelt kérdés
Mondták sokan h jó alakom van, de sztem a körte alak sokkal szebb. Mit csináljak, hogy szélesedjen a csípőm? Vagy ha tornázok akkor vékonyabb lesz a derekam, és akkor szélesebbnek tűnik a csiípőm?
2009. nov. 2. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Annak örülj, hogy ilyen alakod van. Minden nőnek azzal van baja, hogy széles a csípője, örülj neki, hogy neked nem az. Így a leírásod alapján nagyon csinos lehetsz. A körte alak nekem nem jön be.


21/F

2009. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
a csípő adottság, azon nem nagyon tudsz változtatni. csak az az érdekes, hogy akinek szélesebb az keskenyebbet szeretne és fordítva. fogadd el, amin nem tudsz változtatni. :)
2009. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Jajj, mindig ez van, az embernek sose jó, ahogy kinéz :) Én is így vagyok ezzel, viszont pont fordítva, nekem elég széles a csípőm, de nagyon utálom... :/
2009. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát nekem nemjön be. Kicsit aránytalannak érzem, vhogy mintha túl rövid lenne a felsőtestem. A lábaim, hosszúak és vékonyak, és ha egy egészalakos tükörben látom magam, ugy látom h a derekam nem kifelé, hanem befelé kunkorodik, és nemtetszik. Majd tornázok, fenékre, lábra, meg hasra, és hátha úgy jobb lesz.
2009. nov. 2. 19:22
 5/13 anonim válasza:
Ne tornázz, egyél.
2009. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj, de ha tornázol, akkor nyilván csak még vékonyabb leszel. És ha nem ez a célod, hanem hályas akarsz lenni, akkor ülj egész nap a tv előtt csipszet zabálva, akkor majd jó nagy lesz a feneked, meg nem olyan vékony a derekad meg a combod. Nemtudom miért akarod ezt mondjuk, nemtudom h nem inkább csak azt szeretnéd, ha azt írogatnánk h te vagy az isten egy ilyen alakkal..(ha nem akkor bocs)
2009. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Most valószínűleg sok korodbeli kiscsaj elküld a jó édes... :))
2009. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

A körte alak a legcsúnyábbak egyike.

A körték kis mell kicsi váll, vékony derék és alul meg vastagok(comb, segg, csípő). Nagyon csúnya a csapott váll:P Az ormótlanul nagy altest meg szintén ronda.

A körték csak vékonyan szépek, mert így nincs akkora altestük (mivel ide híznak)


Az alma aránylag normál, de a derékra, hasra híznak.


A homokóra alkat a legszebb, de csak akkor, ha nincs rajta felesleg!

A homokóra nőies, formás széles hát, formás mell, vékony derék és nőies csípő.

Én ilyen vagyok mellbőségem:88, derék:63, csípő 88.A csípőnél kell mérni.

A homokóra attól homokóra, hogy a mellbőség és a csípőbőség egyezik, vagy max. egy-két cm az eltérés.


Mérd meg magadat, lehet hogy homokóra vagy, de lehet hogy alma. Még kiderül milyen leszel, mert fejlődhetsz még.

amúgy meg ne keseredj el, mert a fiús, vékony alkat a legmenőbb.

2009. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én fiús,vékony alkatú vagyok, mindenem keskeny,és eszembe sem jutna nagyobb feneket akarni!szerintem a lányok több,mint fele irigyel,amiért nekem keskeny a csípőm,és kicsi a fenekem. te se akarj nagyot,szerintem!:)
2009. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én 15 éves lány vagyok, és szintén fiús alkat. nekem is ugyanaz a problémám, mint neked, hogy a felsőtestem aránytalanul rövidnek tűnik a hosszú lábaimhoz képest. (persze, most mindenki dünnyög, hogy nekik milyen jó lenne a hosszú láb, de nem olyan jó!) ráadásul nekem a vállam szélesebb mint a csípőm, ami a legrosszabb... :S
2009. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!