Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostanában kisúrlódott a...

Mostanában kisúrlódott a fenekem kozotti rész, illetve a farpofáim kozott kisúrolódott egy kicsit a bőröm. Valaki segíteni mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar és fáj is, az alsóm felcsúszhatott a farpofáim közé és az súrolta ki? Légyszi segítsetek, mit tehetnék-bekenni krémmel, más alsóneműtípus, stb. 16/f

2014. dec. 10. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Testápoló?

Milyen alsónadrágot hordasz?

2014. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet izzadtság okozta probléma, de ez is többnyire társul ahhoz, ha az ember nem törli ki magát rendesen és elkenődik kissé a székletmaradvány ill. az izzadtság és egyéb mirigyváladékok elkenik azt a nyálkahártyán kívüli bőrfelületre, ahol aztán bőrgyulladás lép fel. Ezért ajánlatos a bidé használata vagy más módon lemosni a végbélnyíláson kívüli bőrfelületet. Utána hintőporozás jó hatású. Alsóneműként pedig kifejezetten veszélyesek a műszálas holmik, amelyek fokozzák az izzadást. Méretben és fazonban pedig olyat kell választani, ami hordás közben nem mozdul el. Ilyen gyulladt bőrfelületre is jó hatású a nagyon vékonyan alkalmazott Reparon kenőcs (fenol tartalma miatt).
2014. dec. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az elöttem szóló azt hiszem profi választ adott...
2014. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Eddig boxert hordtam, de kb. fél éve rátértem a slip-vagy hagyományos alsóra, mert sokkal jobban tart, nem izzadok bele, nem feszít, szóval nekem kényelmesebbnek tűnik. WC után pedig becsületesen betartom a higiénát, viszont tényleg nagyon be szokott izzadni, nem tudom mitől, mert eléggé betartom a tisztálkodást. Mondjuk azon elgondolkoztam már, hogy tangát viselő embereknek nincs ilyen gondjuk?

Kösz az eddigi válaszokat is.

2014. dec. 10. 20:18
 5/12 anonim ***** válasza:
szóval tangát akarsz felvenni. hm. ám legyen.
2014. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha mostanában erősen izzadsz, elképzelhető, hogy gombával állsz szemben. Gyógyszertárban kapsz egy bizonyos Pasta Boraxata nevű készítményt, azzal kend be mosdás után. Fura állagú, mint a neve is mutatja, egyfajta paszta. De hatásos.
2014. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel változó korban vagy,talán ezért Szőrös a feneked?ha igen lehet hogy a szürtelenítés is segít..
2014. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a csajom mindig leszedi a szőrt a seggemről is, és nyáron pamut férfitangát hordok. Nekem ez így bevált.
2014. dec. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én mindig tangát hordok évek óta, és nem szokott ilyen gondom lenni. A szőrömet gyantáztatom, és a higiéniára figyelek.


Szerintem a te problémádat inkább izzadás okozhatja, vagy pl bőrgombásodás. Mutasd meg bőrgyógyásznak.

2014. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy létezik férfi tanga, de nem akarok hordani ez ok miatt is, csak furcsának találom, hogy én nem hordok tangát, mégis problémám van. Tangások, nektek hogyhogy nem súrolja ki, vagy nem zavar, hogy bevág?
2014. dec. 13. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!