Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Igaz hogy a gumicsizmában...

Igaz hogy a gumicsizmában lecsapódik télen a pára?

Figyelt kérdés
Vettem egy HUNTER gumicsizmát, egész nap abban voltam, és mikor hazaértem tiszta víz volt a csizma talpa is, meg a lábam is. Nem izzadság, víz! Pedig kint eső sem esett (egy gumicsizma meg csak nem ázik be). Az egyik ismerősöm mondta, hogy vele is megtörténik rendszeresen, hogy télen a pára lecsapódik a gumicsimázan, és emiatt lesz vizes belülrl. Ti tudtok/hallottatok erről valamit? Esetleg valamimegoldás ellene? Nagyon kétségbe vagyok esve, ha ilyen drága cipőt veszek, szeretném normális körülmények között hordani.

2014. dec. 11. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok gumicsizmás, de ha valami nem szellőzik, az ember teste párolog, akkor a nedvesség a hűvös helyen lecsapódik.


A gumicsizmának szerintem az lenne a lényege, hogy ha nedves helyen sétálgatsz, akkor ne folyjon be a víz a lábbelidbe. Ha nem jársz ilyen körülmények között, akkor ne viseld.

2014. dec. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gumicsizmát nem való télen hordani szerintem...

Nem is értem, hogy lett belőle divat, de ám legyen. Hord ha esik az eső, az a rendeltetése. Télen amúgy is csak belefagy a lábad.

2014. dec. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hordd*
2014. dec. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nevezhetjük lecsapódásnak is, lényeg hogy egészségtelen. Nem tudom mit vártál egy gumicsizmától. (legyen arra akármi is írva) Tudhatnád hogy nem szellőzik....
2014. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megoldás: olyan vastag zoknival kibéleled, hogy ne maradjon benne levegő + ha elég vastag, nem fog átázni se. Egyébként hidegben már sztem rendes csizmát érdemes hordani, mert a gumicsizma nagyon hideg.
2014. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gumicsizma esős időre való... Ilyenkor én már nem hordom.
2014. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!