Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csizma vagy körömcipő magassar...

Csizma vagy körömcipő magassarkú illik a koktélruhához?

Figyelt kérdés

Nem fagy le a lába annak aki ilyen cipőket hord?

Ha nem akarok magassarkút felvenni ne is vegyek fel egyberuhát? Azért mert kényelmetlen és nem akarok magasabbnak tűnni.


2014. dec. 11. 13:57
 1/8 A kérdező kommentje:
linkeljetek ruhákat amik tetszenek..köszi!
2014. dec. 11. 14:02
 2/8 anonim ***** válasza:
A koktélruhához körömcipő illik. De nem muszáj 15 centis sarok, ha nem bírod a magasat, 1-5 centis is lehet. Bár, amikor a csizmát felveszik a forrónadrághoz......
2014. dec. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább magas sarkú.Ha fázik a tested vagy lábad,akkor vegyél fel hozzá hosszú,bélelt bőrkabátot vagy szövetkabátot!
2014. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem tudok járni benne..:(
2014. dec. 11. 14:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi de nem én maradok a csizmánál és a nadrág rockos stílus.. nem érdekel más mit gondol nem fogok hülyét csinálni magamból egy magassarkúban amiben nem tudok járni mit játszam meg magam ha nem vagyok hp?
2014. dec. 11. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
[link] Egy ilyenben bárki tud járni, gyakorolni se kell. Egy futócipőnek is 3 centis sarka van amúgy, ahhoz se kell rutin. Széles, max 5 centis sarok, és keresztpánt hogy ne lépj ki belőle.
2014. dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szóval aki magassarkút visel az már rögtön hp?


egyébként ha rockos a stílusod miért ne vehetnél fel koktélruhával csizmát? legalább tudják majd h vagányabb vagy. ha ízléses a ruha is, a csizma sem dominás, akkor meg lehet h egyáltalán nem lesz kihívó. de ha ilyenkor télen elmész egy szórakozóhelyre, bizony a lányok 75%-a a miniruhát csizmával hordja, mert valahogy oda kell keveredniük, és nem sokan engedhetik meg maguknak a taxit. Márpedig magassarkúban tényleg lefagy az ember lába. Szóval én nem törődnék h alapból mi illik mihez, egy csizma + miniruha lehet ízléses sztem.

2014. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Szerintem is..majd még átgondolom.:)

Amit linkeltél nálam nem számít magassarkúnak a tűsarkú magassarkúra gondoltam..

és a lábfejem meg lefagy abban..

hosszúszárú csizma inkább.

2014. dec. 11. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!