Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert vasarol maganak egy...

Miert vasarol maganak egy csaj folyton ruhat, ha az ideje nagy reszeben otthon van?

Figyelt kérdés

3 havonta 1 max 2x jar el bulizni, pizzazni vagy barhova, viszont mivel baratnok vagyunk, sokszor megmutatja, hogy mit vett maganak.

Vasarnap szoktam neha meg misen latni, illetve ritkan jar rendezvenyekre...


2014. dec. 13. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, dolgozni, iskolába jár minden nap, oda is kell ruha, nemcsak buliba :D
2014. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
A lányok állandóan ruhát vesznek, ha van pénzük. Nem számít, hogy van-e rá szükségük vagy nem :D
2014. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem jar se dolgozni se iskolaba
2014. dec. 13. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Mert megteheti...vannak nők, akikkel pusztán az is elégedettséggel tölti el, hogy megvette az álomdarabot magának, és nézegetheti, és izgulhat, hogy mikor jön el az az alkalom, amikor végre felavathatja új szerzeményét...


Egyébként én speciel a boltba is ruhában járok például, nálatok meztelenül szokás? Nem kötekedésből, csak az embernek szüksége van ruhákra...és nem értem miért teszed szóvá, hogy nem jár el "bulizni, pizzázni, vagy bárhova"...attól neki is fel kell valamit vennie, ha kilép az utcára...

2014. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Mert van rá pénze,nem kell számolgatnia,hogy albérlet,kaja,utazás,hitel,tandíj,benzin...
2014. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Amúgy tévedés, hogy a lányok állandóan ruhát vesznek. Én is lány vagyok, de alig veszek magamnak új ruhákat, sajnálom rájuk a pénzt.
2014. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg ennyiből áll a kis élete...
2014. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!