Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni felnőtt...

Hol lehet venni felnőtt tornadresszt?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék rendelni,tudnátok mondani boltokat?

2014. dec. 14. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
dechatlon,talán hervis,és egyéb sport boltok.
2014. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam és a Decatlonba csak gyerek méret van! :( és sajnos az intersportba sincs!
2014. dec. 14. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos felnőtt méretben nagyon nehéz találni, célszerű gyerekméretben venni nagyjából 164-170 cm de inkább a 170 cm az jó szokott lenni felnőtt nőkre is.

Barátnőm 23 éves, 5 cm-el magasabb is nálam, ő most edzőnek tanul s kell neki oda a tornadressz, nagyon nehezen talált gyermek tornadresszt de a legnagyobbat feltudja venni magára szépen gond nélkül. Ő is egy nem túl igényes kínai üzletben találta a fehérneműk közt eldugva. Az eladó mondta is neki hogy már nagyon ritkán keresett ruhadarab, vannak olyan középsulisok akik elég gyakran keresik elsősorban edzésekre veszik fel táncra, mert már sehol sem kötelező, és alig alig találnak. Kisgyerekre is már ritkábban lehet találni, de jobbára csak a klasszikus rövid ujjú dresszeket árulják a legtöbb helyen. Interneten is nagyon nehéz találni jó dresszeket. Én múltkoriban nézelődtem oldalakon hogy a barátnőmnek találjak valami hosszú ujjút mert már nyár óta vadászik ilyenre. Persze most body-t használ átmenetileg de kénytelen ráhúzni a rövid ujjú dresszt mert a body vékonyabb és alul kapcsos így könnyen kigombolódik neki, vagy a rövid ujjú alá vesz fel hosszú ujjú testhezálló felsőt.


A Decathlonba gyér a kínálat én 60 km utat vezettem le azért hogy csalódjunk a választékban. Egy másik lány ismerősünk mondta hogy turkálókba menjünk szét nézni mert ott szoktak lenni jók 1-2 ezer forintért maximum de az is olyan hogy agy szerencse kell és pont akkor kell odaérkezni amikor bálanyitás van, mert sokan elkapkodják leginkább különböző sportkörökbe viszik azokat átadni a sportolóknak.


felnőtt méretbe meg nagyon ritkán gyártanak mert egyszerűen a kutyának sem kell. Barátnőm is utálta általánosba, alig várta hogy megszabaduljon tőle, most meg sír a szája mert gimis korába is kellett hordaniuk és amit 16-18 évesen hordott még pont jó lenne rá, de tovább adta másnak. Akkoriban is már ritkán lehetett kapni, ő is külön sport boltban vette egy vagyonért ami azóta már megszűnt.


Esetleg még más sportboltokat is megnézhetsz, de ha végképp nem találsz keress fel egy varrónőt aki szívesen megcsinálja neked, és olyat csinál amilyet te akarsz, én már erősen agyalok rajta hogy a barátnőm dresszét megcsináltatom valakivel, de a szomszédunk aki annak idején sportolóknak csinált dresszeket már nem vállalja mivel nem bír már a kezével rendesen csinálni semmit mert egy baleset miatt félig lerokkant. Más varrónőt meg én sem tudok aki megcsinálná.

2014. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi ez a para és sírás rívás.

Van bőven a neten vatera teszvesz, Decathlon, Domyos. Turkálókban is van nagyobb méret. Ha nagyon nincs akkor balett dressz néven kell keresni.

Vagy teljesen fehér v. fekete fürdőruha is megteszi

Vannak ruha készítők, pl [link]

BG tornadressz vannak normál nagy méretűek is de készít méretre is.

És nehogy már 5-6-7 ezer forintért drága legyen már.

...főleg mikor nem találsz sehol.

Ebben fogsz tornázni, ez a díszed...nézzen ki jól.


De ha neadj isten nincs itthon. Google, beütöd leotard, Külföldi oldalak százai ezrei ontják a jobbnál jobb szebbnél szebb márkákat és dresszeket

Ebayről már ne is beszéljük.

Külföldön alap, hogy tornázni csak dresszben szabad. (az más kérdés hogy már-már divat szinten űzik)


17/L

2014. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző hozzászóló által javasolt cég valóban kiváló minőségben gyárt dresszeket, én is rendeltem már Tőlük, de sajnos lassan és drágán dolgoznak.

Ha sima egyszínű rövid- vagy hosszúujjú dressz kell, van egy másik gyártó is Magyarországon, őket javaslom. Egyébként Ők is gyártanak színes, dekoratívabb modellt is.

Reklám miatt nem írom le a nevüket, elérhetőségüket, ha érdekel, jelezd privátban.

2014. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én edzésre szeretnék egy sima fekete tornadresszt,hogy ne legyen kint mindenem,nem szeretnék díszeset és a dechatlonba meg csak 14 évesre való van!!! Hervis, Turkáló,Decathlon,Sportrend,Sportdirect tényleg mindenol néztem!

Interneten meg csak verseny dresszek vannak vagy varrathatsz 15-20ezrekért! Hát nekem erre nincs pénzem és szükségem sincs rá!


vatera stb: ott meg szintén kicsiknek van ráadásul agyonmosott agyonhasznált tdresszek! :/


Utolsó reményem a kínai boltok vagy veszek egy bodyt!

2014. dec. 23. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:
ML-Sport24 német webáruház.
2017. aug. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Intersparban láttam 164-est, ami már gyakorlatilag felnőtt. Igaz, a sima iskolás fazont.
2017. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!