Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, férfiak! Vettetek már...

Fiúk, férfiak! Vettetek már ruhát magatoknak a női részlegről?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert ahogy észreveszem, a női részlegeken sokkal nagyobb a választék, gyakrabban is vannak akciós cuccok és általában van is a méretemben. Persze oylanokat szoktam nézni, amik kicsit férfiasabbak (pl farmerek, pulóverek stb).

Tehát volt, hogy már """női""" ruhát vettetek magatoknak? Fel tudtátok próbálni az üzletben?



2014. dec. 16. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Egyik ismerősöm unokatestvére csak női farit szokott magának venni.

Nekem azért ez elég nem normális dolog... :D Még a férfi ruhák közt is van olyan, amit nem vennék fel, mert bzis, hát még a nőiben..

2014. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy meg ne kínai üzletben nézelődj, és akkor lesz bőven választék. Nem beszélve arról, hogy a férfiak nem nők, tehát nem kell annyi ruha, annyi választék, és olyan viselkedés. Szóval igazából ebből neked kéne kinőnöd.
2014. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Miért vennék magamnak női ruhát? Nem lehet hogy te ilyen izé vagy..? Tudod..^^
2014. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem valószínű, hogy vennék magamnak, de alapvetően nem tartom gáznak, hogy ha a női részlegen van olyan, ami például csak a mérete miatt női, akkor megveheti azt férfi is. Mondjuk valakinek nagyon kicsi keze van, akkor a női részen tud a kezére venni amúgy teljesen uniszex kesztyűt.


Amúgy fogadjunk, hogy előbb utóbb megjelenik az a hozzászóló, aki valami "És akkor ehhez mit szólsz?" szöveggel minden hasonló kérdés alá bemásol vagy 3-4 kérdést, ahol nők kérdezik meg, hogy férfi cuccot felvehetnek-e. Ha csak nem ő a kérdés feltevője.

2014. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Leggingset és harisnyákat szoktam, de mást nem.
2014. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Én már vettem párszor. :) Van pár nagyon jó feszülős csőgatyám, ami kimondottan női, és ezek a kedvenceim, mert sokkal szűkebbek, feszülősebbek, és testhezállóbbak, mint a férfi gatyák. :) Az anyaguk nagyon jól nyúlik, emiatt tök kényelmes, nekem bevált. Amúgy csak a farzsebein látszik, hogy csajos fazon, de egyáltalán nem feltűnő. :)
2014. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

"Férfiaknak" miért kell feszülős nadrág, komolyan??


21/L

2014. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha így szeretünk lenni, akkor mit parázol ezen, vagy más? Lányok is a többség azért hord leggingset, mert kényelmes. Akkor a fiúknak már nem lehet kényelmes mert ők fiúk? Ugyan abba a fajba tartozunk, nem vagyunk nagyon különbözőek, miért kell furcsállni, ha vannak akiknek a passzos nacik jönnek be?

Mondjuk tapasztalom, hogy megnéznek benne, főleg a bőrhatásúba, de engem nem izgat, én se foglalkozok más mibe jár.

2014. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

#6-os vagyok.

és #7-esnek címzem:


Én azért szeretem a feszülős csőgatyákat, mert kiemeli az alakot, és jól érzem magam bennük. Mivel szerencsére jó alakom van, ezért nagyon jól állnak rajtam ezek a csőgatyák. Ezt több lány is mondta már, alapvetően a csajok nagy részének tetszik. Ráadásul divatos is. :)

2014. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

hadd hordjon már mindenki azt amit akar. mindenki utálja ha megszólják, de az észt azért tudjátok osztani másoknak. :D

kérdező, szerintem nem gáz. hordd amit tetszik aztán kész.

2014. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!