Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gyakori magassarkút viselő...

Gyakori magassarkút viselő lányok, veletek történt már olyan hogy a lábatok brutálisan megfájdult a magassarkúban? Nagyon magas sarka volt vagy nagyon sok ideig volt rajtad?

Figyelt kérdés
Tehát amikor már nem bírtad tovább benne és le kellett hogy vegyed mert annyira fájt ? Ha volt ilyen hol történt ? Munkahelyen , szórakozóhelyen , tömegközlekedési eszközön , vagy amikor vére beültél a kocsidba és már nem abban vezettél , stb ?
2014. dec. 19. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer tűsarkú bokacsizmában mentem ismerőshöz. Ez azt jelenti, hogy buszmegbe kisétálni, 100 m, 20 perc buszozás, átmenni metróhoz, átszállni villamosra és kb. 400 m gyalog. :D A metrózás előtt átvettem a pláza wc-jében, mert rohadtul megfájdult benne a lábam. Elszoktam a tűsarkútól, többet inkább nem is veszek fel. A többi magassarkúm kényelmes, azokkal nincs probléma, bár egy egész napot nem bírok bennük.
2014. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, én három éve MINDIG magassarkút hordok, így meg se kottyant még az sem, mikor 10 centis bokacsizmában mentem Pozsonyba és Győrbe városnézésre (egész napos volt)... Szóval tényleg megszokás kérdése, na meg hogy mennyire kényelmes az a cipő :)
2014. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szórakozóhelyre mentem benne még annó, amikor nem volt jogosítványom. Barátnőimmel busszal indultunk el, és elfelejtettem váltó cipőt vinni magammal, arra az esetre, ha majd át kéne cserélnem. Az este végére már iszonyatosan fájt a lábam, csak ültem, és a legrosszabb a séta volt haza felé. De egyébkénttényleg csak megszokás kérdése.
2014. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,mert elmentem könyvtárba,hazafelé menet találkoztam ismerősökkel,átmentem hozzájuk(alapból kicsit messze laknak)aztán végülis ide-oda mentünk,jól elvoltunk,de a vége felé már azon imádkoztam hogy érjünk már a buszmegállóba hogy leülhessek.Végülis majdnem egész nap abban járkáltam,nem volt magas sarka(kb 5 centi)egyébként.
2015. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!