Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kis segítséget kérnék, öltözkö...

Kis segítséget kérnék, öltözködés szempontjából (? )

Figyelt kérdés

SZóval szeretnék venni egy bakancsot,sokaknak látok mostanában ilyet,gondolom divatos eléggé. Férfi bakancsról lenne szó,szerintetek hogy néz ki,illetve mindenkinek jól tud állni 1 ilyen? Pl erre gondoltam [link]

És milyen nadrágokat illene mellé felvenni?

Fekete nadrág jól áll hozzá?



#divat #bakancs #férfibakancs
2014. dec. 21. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A fekete nadrág tökéletes. Ne legyen nagyon szűk, de nagyon laza se.
2014. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
A fekete kitünő.
2014. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Aha,akkor egyáltalán nem tré egy ilyen bakancs mellé?

Meg mondta egy haverom,hogy nekem nem állna jól egy ilyesmi bakancs,de nem látta rajtam,csak úgy "vakon" mondta.

Szóval ,ha valaki megfelelő nadrágot/felsőt választ mellé az megeshet,hogy továbbra se állna jól?

2014. dec. 21. 16:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinek jól áll. Van ebből csajos meg ez a pasis, mindenkinek jól áll megfelelően hozzáöltözve.
2014. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben,kösz a válaszokat!
2014. dec. 21. 16:46
 6/12 anonim ***** válasza:

Mivel a bakancs szűkebb fazon, így nadrágban is célszerű szűkebb - feszülősebb csőgatyát választani, és betűrve hordani, mert azzal fog igazán harmonizálni. :)

Színben a fekete is jó lehet, de szerintem a sötétebb farmerkék még jobban mutatna. :)

2014. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinek jol all es szinte barmihez jo,csak ne bo legyen a farmer.
2014. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
HÁt igazából farmerhez/feketen nadrághoz gondoltam,mivel az ilyen színes nadrágokat enm szeretem(mustár sárga stb)
2014. dec. 21. 20:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek ezek a bakancsok. Egy fekete gatyával abszolút jó, de egy normál csőfarmert is felvehetsz hozzá.
2014. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ez a bakancs nagyon fasza,fekete nadrággal meg tökéletes lesz.
2014. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!