Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez ciki vagy nem, ti jártatok...

Ez ciki vagy nem, ti jártatok már így?

Figyelt kérdés
Na a lényeg hogy skinny csőgatyát akartam venni magamnak már sokszor vettem de most nem volt valamiért, és láttam hogy a női részlegen ott vannak jobbnál jobb gatyák és vettem magamnak onnan egyet. Végülis külsőre ugyan olyan mint a férfi nem lehet megmondani hogy férfi vagy női csak a tudat egy kicsit zavar sztetek?

2014. dec. 23. 11:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja ha nem esett volna le férfi vagyok.
2014. dec. 23. 11:29
 2/11 anonim ***** válasza:
Hat ha ugyanolyan akkor szerintem nincs gaz:)
2014. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%
Magam is rendszeresen viselek női cuccokat. Tangát például.
2014. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
remélem csak viccnek szántad
2014. dec. 23. 11:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem látszik, akkor nyugi, senkinek nem kell tudnia :)
2014. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha Te nem vetted észre, akkor nyilván más sem fogja.
2014. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Nincs ezzel probléma, én női bőrleggingseket hordok, nem foglalkozok ciki e egyeseknek.
2014. dec. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Tudjuk, meg fényes harisnyàt..
2014. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudod? :)
2014. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Dehogy ciki! A legtöbb gatya amúgy is uniszex, meg ha női is, az sem gond, mert általában jobbak a férfi gatyáktól.


Nekem több női skinny csőgatyám is van. :) Amikor még pár éve kezdett divatba jönni a csőgatya, nem is lehetett kapni fiúknak skinny csőgatyát, főleg nem sztreccseset. Akkoriban mindig a női osztályon keresgéltem elég jó eredményekkel. :)


Azóta már van férfi skinny csőgatyám is, de a mai napig hordom a női gatyáimat is, sőt kényelmesebbek a férfi gatyáknál. Az anyaguk sokkal sztreccsesebb, nyúlósabb, testre simulósabb. Az alakot is jobban kiadja, szóval minden szempontból jobb. Arról nem is beszélve, hogy fenéken is rendesen feszül ahogy kell, nem pedig trottyos, mint a férfi gatyák többsége, ami szerintem nagyon gáz, mert olyan mintha a gazdája betojt volna. :)


Amúgy nagyon sok gatyáról tényleg nem lehet megmondani, hogy női vagy férfi. Mondjuk nekem van olyan is, aminek a farzsebe elég pici és csajos fazonú, szóval azon egyértelműen látszik hogy női, de ettől függetlenül viszont nagyon kényelmes, vagány gatya, és elég sokat hordom is, mert az egyik kedvencem. :)

2014. dec. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!