Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a jobb a HD vagy a...

Melyik a jobb a HD vagy a Shellys acélbetétes bakancs?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék az ünnepek után , és a boltban a HD olcsóbb mint a Shellys, azt szeretném tudni hogy melyik a jobb minőség, melyiket jobb napi szinten használni?
2014. dec. 23. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt vedd meg amelyik jobban tetszik mindkettő egyformán jó.
2014. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is azt vedd meg amelyik neked tetszik:)

Nekem HD volt

14/L

2014. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazábol az ár nem lényeg, csak a HD- s bakancsokról nem tudok imfót hogy mennyire megbizható mimösègre , mer a 2 bakancs között 5ezer az ár különbség kb , de min2 tetszik.
2014. dec. 23. 20:39
 4/7 anonim válasza:
0%

Ejj ez a mai fiatalság...

Acélbetét? Minek? Tán bányába mész dolgozni hogy ilyen bakancsot akarsz venni?

Nem értelek titeket. Az én időmben jó volt ha bakancsunk volt télen.. és nem érdekelt milyen szakadt és kopott.

Acélbetét.. meg a lópikulát!!

Vennél helyette valami értelmes dolgot, le merném fogadni aki ilyen stílusú biztos megbukott vagy megfog bukni most iskola félévkor és azért akar ilyet mert akkor olyan depressziós kinézete lesz. Tiszta emó.. Ejj te lány/fiú el tudlak képzelni hogy nézhetsz ki.. biztos full feketébe vagy a szemed feketén kifestve fekete nadrágban és fekete bőrkabátban, tán még olyan tüskék is vannak a karodon? Az ilyenek úgy néznek ki mintha a kutyájukról leakasztották volna a tüskés nyakörvet.

Inkább vennél matekkönyvet meg magyarkönyvet!!!

Nem is idegesítem inkább magam tovább, remélem az én gyerekem nem lesz ilyen.

2014. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én se szólom le a kinézetedet, nemnártok azzal semmit se ha úgy mézek ki. Mert biztos jobb lenne olyan ruhákat felvenni ami épp hogy alig takar valamit. És képzeld el nem vagyok emós, a tanupmányi eredményem jó, a tanároknak sincs semmi baja a stílusommal, attol hogy ugy nézek ki még kedves vagyok, elöbb meg kellene ismerni és csak utánna ítélkezni más felett.
2014. dec. 23. 21:18
 6/7 anonim válasza:

4-es,neked kuss van.

Szívem,mind a 2 jó,lehet talán a Shellys tovább bírja :)

Ápolás kérdése az egész :)

2014. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Vennél helyette valami értelmes dolgot, le merném fogadni aki ilyen stílusú biztos megbukott vagy megfog bukni most iskola félévkor és azért akar ilyet mert akkor olyan depressziós kinézete lesz. Tiszta emó.. Ejj te lány/fiú el tudlak képzelni hogy nézhetsz ki.. biztos full feketébe vagy a szemed feketén kifestve fekete nadrágban és fekete bőrkabátban, tán még olyan tüskék is vannak a karodon? Az ilyenek úgy néznek ki mintha a kutyájukról leakasztották volna a tüskés nyakörvet.

Inkább vennél matekkönyvet meg magyarkönyvet!!! "


Én is hordok bakancsot, magamról tudok nyilatkozni: életemben nem festettem magam, nem vagyok emó (azt se nagyon tudom, hogy mi az), tüskéim sincsenek. Sosem buktam, az érettségim jeles lett, egy hónap múlva pedig végzek az egyetemen és diplomás ember leszek (megbecsült végzettséggel, nem valami kamu szak). Könyvem meg van egy pár ebből kifolyólag. Szóval az általánosítást jó lesz befejezni..

Emellett, hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem HD van, 9 éves és jóformán semmi baja, csak egy kicsit ütött-kopott, de ha kifényezem akkor letagadhatna 5-6 évet is. :)) Régebben naponta hordtam, most csak ősszel és télen hordom hetente többször, illetve jó pár koncert is benne van.

2014. dec. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!