Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! (14-20) Szerintetek...

Fiúk! (14-20) Szerintetek felvehetek 6cm sarkú csizmát,170 cm vagyok és 60 kg? Titeket zavar ha egy lányon magassarkú van vagy inkább tetszik?

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2014. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen !

Akkor elkezdem hordani :)

2014. dec. 25. 19:42
 3/6 A kérdező kommentje:

Még szívesen olvasgatnék pozitiv válaszokat !! :)

Jobb lenne a fiúk irogatnának , de irhatnak lányok /nők h mi a véleménye erről :):)

2014. dec. 26. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Hát mivel én 180cm vagyok, ezért még határeset lenne, de magasabb lennék nálad, szóval tetszene. 17/F
2014. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Te mennyi idős vagy?

Attól teszed függővé, hogy mit hordasz, hogy itt névtelenül mit írnak egyesek?

Te egy kis csitri lehetsz, vagy nagyon buta vagy.

Ne hordj még magassarkút, mert éretlen vagy hozzá. Nem tudod, hogy azon kívül, hogy magasabb leszel benne, mit jelent ilyen lábbelit viselni.

Aztán majd ha felnősz, nyugodtan hord - én 175 magas vagyok és 13cm sarokmagasságú tűsarkú csizmát hordok. Mocskosul nem érdekel, hogy a törpék mit szólnak hozzá. Nekem és a páromnak tetszik, és csak ez a fontos. És nem érdekel a névtelen 14 éves fiúcskák véleménye sem.

Szia

Niki 21

2014. dec. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Remélem nem bánod, hogy egy nő is válaszolt a kérdésedre.
2014. dec. 31. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!