Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FIÚK/FÉRFIAK! Nektek mennyire...

FIÚK/FÉRFIAK! Nektek mennyire tetszik ha egy nő magassarkút hord? Szexinek tartjátok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 11. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aha.
2014. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha TÉNYLEG tud benne menni és csinos lába van, akkor igen.


Viszont a legtöbb nö, akin magassarkú van, nem tud benne rendesen mozogni, bane tipeg, botladozik, pár lépésenként megbicsaklik benne a lába, csámpázik - ez föként hátulról nézve igencsak lelombozó látvány. Meg amikor vastag, formátlan, vagy pipaszár lába van, vádli nélkül - az sem felemelö látvány.


Akkor már sokkal jobb, ha lapos vagy csak picit emelt sarkú cipöben jár, de abban rendesen tud menni, esetleg még szaladni is.

2014. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Na nem pálcika sarka van a cipőnek akkor szexi...
2014. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Aha, sztem szexi.

Egyébként az túlzás hogy a legtöbb nő nem tud benne járni. Inkább a tinikre jellemző. Tényleg kicsit gázosan néz ki, de ha belegondolok, vmikor meg kell tanulniuk biztos azért olyan esetlenek. Az nem tetszik amikor egy nőn sosincs magassarkú utálja, de persze az első egyetemi/munkahelyi partyn meg jól meg akarja játszani magát, odamegy magassarkúban, aztán úgy jár mint egy bohóc. Na ez nagyon gáz sztem. Ha utál magassarkúban járni és sose hord akkor ne játssza meg magát, ne "divatoljon" amikor valami fontosabb esemény van. Ez kb ugyanaz mint mikor nők csak akkor sminkelnek ha vmi nagy ünnep van. Csak olyankor kell jól kinézni? Barát, ismerősök, (idegenek) előtt már nem is?

2014. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, egyértelműen szexi.
2014. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
naná, nagyon szexi
2014. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csúnyák a lábai és tud benne járni akkor nagyon szexi.
2014. dec. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik főleg ha csini ruha van hozzá.
2014. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hát akkor csak nekem nem tetszik?
2014. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Jászay András ***** válasza:
Ha nem esnek a magasságával túlzásba, akkor igen.
2014. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!