Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 166 cm vagyok, es van rajtam...

166 cm vagyok, es van rajtam jocskan felesleg. Hogy lehet hogy megis 27-28-as nadragot hordok? A hasam sem olyan nagy, viszont a combjaim elegge. Na meg a fenekem is. Olyan 65-70 kg vagyok. Elnezest az ekezetekert, koszonom elore is a valaszt! 16\L

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
ilyen alkat vagy
2014. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, talán ahol veszed a nadrágokat, másabb a méretezés

nekem is van ahol 26-os, van ahol meg 24-es méret kell

2014. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors valaszokat! Ment a zold pacsi :)
2014. dec. 27. 11:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy valószínű, hogy csak te látod nagynak a combjaidat és a fenekedet.

27-es méret kb. 90-92 centi csípőt, max. 52 centi combot és karcsú 61-63 centi derekat jelent. Ezek az adatok még véletlenül se számítanak soknak 166 centihez.

2014. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

úgy, hogy alacsony vagy. én több mint 10 centivel vagyok magasabb nálad, nem vagyok kövér és úgy hordom ezt a méretet. egy alacsony lány arányaiban mindig kisebb, kisebb méretre van szüksége. biztos nem túl széles a csípőd, attól még a combod lehet vastagabb, mivel ezek a nadrágok általában elég sokat tudnak tágulni. ha a csípődre felmegy, onnantól már beleférsz.

amúgy meg felesleges ezen agyalni, ez csak egy szám. ha nem tetszik, amit a tükör mutat, akkor fogyj le.

2014. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs rajtad izom.
2014. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolso: azert valamennyi csak van, mert 4 eve focizok csapatban. Jo, nem valami sok, de valamennyi biztos van. Tancoltam is nagyon sokat: modern tanc, neptanc. Jartam roplabdara is. Nem mondom hogy sok, de valamennyi izom azert biztos van rajtam. Anyukam sem az a vekony alkat, szoval orokoltem is, es magamtol is hiztam..
2014. dec. 27. 14:15
 8/9 anonim ***** válasza:
27-28?? De örülnék, ha ilyen kicsi nadrágot tudnék hordani! Pedig magasabb vagyok, és könnyebb is, szóval ez elég fura...
2014. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ki van zárva, hogy vastagok legyenek a combjaid vagy nagy legyen a feneked. Mekkora a csípőméreted?

Én 165 cm és 54 kg, de fenékre és combra hízós, ezért 29-es nadrágot hordok.

2014. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!