Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A 15-25 év körüli csajszik...

A 15-25 év körüli csajszik milyen egyszerübb, nem csipkés bugyikat, tangákat, francia bugyikat viselnek szivesen?

Figyelt kérdés

Mire figyeltek amikor bugyit vesztek? vastag legyen,vagy vékony? vagy milyen szabású? milyen anyagű? Ha esetleg még tudnátok linkelni is képeket akkor olyan boldog lennék...:)

T


2010. febr. 3. 18:40
 1/10 anonim válasza:
49%

Én általában együtt szoktam bugyit venni melltartóval :D és ilyen egyszerű bugyit nem igazán hordok. Állatában franciát és tangát. a vastagsága mind1, és álltaába a jó ..öö..mijen anyag is az? szövet vagy pamut? xD nemtudom. ...olyan jó. xD.na..az:D :P

itt van pár newaorkeres fehérnemű:

(szerintem a kockás a legjobb! ^^:D:P


[link]

2010. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia én főleg a franciát szeretem,mert kényelmes úgyanúgy kerek marad benne a popsi.

Szerintem nem árt ha mindegyikből van ,tanga sexy a telibugyi kényelmes a francia 2 in 1

[link] francia

[link] tanga

[link] telibugyi

műszálasat semmiféleképpen ne vegyél nem egészséges ,jah meg olyat sem amik ilyen falat bugyik ,jó abból is lehet egy kettő darab de azt hosszú távon ne nagyon hord.most gondolok olyanra ami alul szétnyithatós.Ezt inkább a pasidnak vedd fel.ÉS fogd meg a bugyit két oldalt és tedd a csípődhöz meg teszteld hogy mennyire nyúlik.Lehet hogy mondjuk neked tangában jó az m-es bugyi de lehet hogy már franciában kicsi.Ezért használd ezt a módszert mielőtt megveszed.AZok is szép bugyik amikben csipke van .Télre vehetsz vastagabb fajtákat bár nem tudom mi számít oylan vastagnak.

iylet ne:

[link] túl alacsonyan van a bugyi nem vmi egészséges.Én a kínaiban egész jókat szoktam találni.

2010. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a fáradozásotokat. Okosabb lettem:)Egyébként nem vennék fel tangát meg franciabugyit mert nem lány vagyok:-D
2010. febr. 3. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:

[link] ilyesmiket hordok általában

[link] ilyet soha nem vennék fel

[link] ilyesmi színes mintásokban alszom, ha épp nem a pasimé van rajtam

[link] bocs ezt muszály volt...

[link] mostanság ilyet keresek, ebben akarok valentin-day hódítani a párocskám

[link] ez is tetszik :D

[link] fúj, ettől hánynom kell...

2010. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bocs utolsó vagyok, a csipke nem nagyon jön be, legyen kényelmes alváshoz, szexy a pasihoz, és a ruha alatt se látszódjon ki nagyon a varrása.
2010. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát van választék bőven,és fuujj milyen az a nyanya a képen:D

És milyen árat tartotok jónak mondjuk egy olyan bugyeszért ami jó minőségü is és tetszik is nektek?

Csak mert női-férfi alsókra is akarok most jópofa mintákat készíteni.Már kinéztem jóminőségü divatos darabokat csak hát kissé az árban is ez meglátszana,szóval nem 300 forintos kínai..)

2010. febr. 3. 21:39
 7/10 anonim ***** válasza:

én kb ugyanolyanokat hordok, mint a 19.38-as.

nemannyira kedvelem az agyoncsipkézett bugyikat, és tangát is csak ritkán hordok.

általában franciát, de abbólsem a túlcsipkézettet, inkább az egyszerűbb sportosabb darabokat, és a sima bugyikat is kedvelem.

24L

2010. febr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én az egyszerű nacis szabású vékony pamut csípőbugyikat kedvelem. Azok a legjobbak.

Na jó, "randira" esetleg valami kicsit extrábbat, amin van a szélén kis csipke, vagy átlátszóbb anyagból van, de akkoris mindenképpen kényelmes fazont és olyat amiben legalább az aljában van kis pamutbetét bevarrva...

A tangában én kényelmetlenül érzem magam nagyon, a sima bugyiszabású bugyi pedig ronda csíkot vág keresztben az ember fenekére...

2010. febr. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én egy jobb darabért kb 1000-1500-at szoktam fizetni, de vettem már 2000-ért is, de azt csak azért, mert piros volt, és a piros bugyi szerencsét hoz :)
2010. febr. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja,azt hittem más miatt:D de köszi)
2010. febr. 23. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!