Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vedzenk fel a sajok...

Miért vedzenk fel a sajok szilveszterre nyári kivillantós vékony miniruhákat?

Figyelt kérdés
Én még kabátban és télicuccban is szoktam fázni, de egy csomó csak úgy kiöltözik mintha egy nyáresti buliba menne, vékony harisna, vékony magassarkú meg alig takaró ruhácskák. Mire jó ez?
2014. dec. 29. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ne foglalkozz velük!Tetszeni akarnak a férfiaknak,de szerintem többet mond egy jól összeállított téli ruházat,mint egy mindent megmutató nyári ruha télen.Fontosabb,hogy legyen stílusod és egyéniséged!
2014. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha benti buli akkor nem kell téli ruhába öltözni... ahol tavaly buliztam volt bent vagy 30 fok, majd megsültem a miniruhában is... de szerencsére volt medence is. :)
2014. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
51%
azért,mert akik azt akarják hogy a fiuk rájuk mozduljanak akkor ugy öltöznek!!
2014. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hapsit/hapsikat akar fogni tobbseguk.
2014. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
R*bancok...minusz fokokban is kint van mindenük,remélem kapnak egyszer egy vesemedence vagy tüdőgyulladást :D megèrdemelnék
2014. dec. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!