Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen viragos ruha milyen...

Ilyen viragos ruha milyen lenne szilveszterre? -keppel-

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen az en ruham is, feherrel-rozsaszinnel-zolddel, es feher magassarkuval vennem fel.

Nem szilveszterre valo? Vagy? Egy pub-ban lesz a buli, baratok, ismerosok lesznek meg ott.

21L


2014. dec. 27. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem szilveszterre venném fel, ez inkább tavaszi, nyári nekem, de ha ebben éreznéd jól magad, miért ne?


22/L

2014. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Ez egy nyari ruha, en szetfagynek benne, de te tudod. Feher magassarkuval meg plane ne.. Egy pubba szerintem nem kell igy kitozni.
2014. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nyárias,de bentre simán jó.
2014. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azert is tettem fel tulajdonkeppen a kerdest, mert nekem nagyon tetszik ez a ruha, viszont nyaron eskuvore tudnam felvenni, de oda nem igazan valo, es nem is biztos, hogy megyek a nyaron eskuvore. Ezert gondoltam, hogy esetleg szilveszterre, mivel kenyelmes, szep, es jol is all rajtam.
2014. dec. 27. 17:11
 5/10 A kérdező kommentje:
A csajok is vagy szoknyat vesznek fel, vagy pedig ruhat magassarku cipovel, es nem csizmaval...
2014. dec. 27. 17:12
 6/10 A kérdező kommentje:
AMugy meg karacsonyi buliban volt olyan csaj, akin magassarku szandal volt.
2014. dec. 27. 17:13
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Én biztos szétfagynék, mert elég fázós vagyok, de ha neked nem gáz egy vastagabb harisnyával, vastag kabáttal+pulcsival felvenni annak az érdekében, hogy ne fagyj halálra, akkor oké.
2014. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Hát szerintem meg időjáráshoz megfelelően kell felöltözni és nem mással példálózni... Attól hogy másnak annyi esze van hogy télen szandált vesz fel, neked még nem kell. Ha már egyberuha akkor valami vastagharisnyás vagy harisnya + térdzoknis összeállítást tudnék elképzelni télire... És olyat amihez bizony duál a csizma mert nem jó érzés mikor csíp a pisi másnap
2014. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem jó, annyi hogy annak érdekében hogy ne fagyj szét vegyél egy olyan színű vékony leggingset amilyen színű a harisnyád is és a leggingset vedd fel a harisnya ALÁ! nem fog látszani te pedig nem fogsz megfagyni:)
2014. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is el tudja dönteni, hogy miben fázik és miben nem. Bent lesztek, ha nem gyalogolsz a hidegben akkor nem hiszem, hogy fogsz fázni, de mindenki máshogyan bírja, én nem vagyok fázós. Szerintem szép ruha, a mintája miatt lehet, hogy kicsit furcsa, de szerintem szilveszterkor is fel lehet venni. Talán a fehér magassarkú színben annyira nem passzol hozzá, de nem vészes.
2014. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!