Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan beszéljem le róla?...

Hogyan beszéljem le róla? Egyik fiú ismerősöm női ruhába akar menni szilveszterezni.

Figyelt kérdés
transzexuálisnak érzi magát
2014. dec. 31. 14:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk nem értem mindenki támogatja, hogy pasi létére nőnek öltözzön, gondolom sokan látták ha így volt, de ha én akarok 1 női ruhaneműt hordani, akkor szinte senkinek nem tetszik és jönnek a meleg vagy meg hasonló szövegek.
2015. jan. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Azért mert a transzexuális rossz testbe született, igazán boldog akkor lesz, ha átoperáltatja magát. Az emberek jobban elfogadnak olyasmit, amiről nem tehet az illető. Ebben az esetben ez a nemi identitás, de a szexuális orientációról sem tehet pl. homoszexualitás, ebben az esetben a nemi identitás attól még egyértelműen férfi.

Viszont a transzvesztita kérdés, meg a félig nő-félig férfinek öltözött egyének egyszerűen furák, mert nem akarnak választani a férfi vagy női identitás között, hanem vagy mindkettőt akarják, vagy semlegesek.

2015. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%
Milyen volt a buli?
2015. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem találkoztam még vele idén.
2015. jan. 5. 18:48
 15/17 anonim ***** válasza:
25%

Köszi a lepontot, mert megkérdeztem, milyen volt a szilveszteri buli, amiről itt szólt a fáma egész decemberben.


Ha nem is együtt szilvesztereztetek, akkor miért akartál bele szólni, hogy hogy öltözzön? Ennek semmi értelme.

2015. jan. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

#15:

Ő megmondhatja, hogy ki-hogyan bulizzon, akkor is, ha nincs ott a bulin. Tök egyértelmű. Irányítás mánia némi homofóbiával - mit kell ezen érteni?

2015. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ma találkoztam vele,illetve a barátnőjével, mert az is van neki! Megvolt, jó volt Ennyi. A beszólogatókat pedig csókoltatom!! 20/L
2015. jan. 7. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!