Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Utcára gáz? (tavasz)

Utcára gáz? (tavasz)

Figyelt kérdés

[link] külföldön sok férfin látom ezt, és nem sport miatt ,hanem mert egyszerűen divat lett. MO-n kevés emberen van ilyen..

Az egészet ASAP ROCKY indította el.

[link]


[link]


Lányok és fiúk véleményét is egyaránt ki kérem.

15/f



#stílus #ASAP #asaprockx
2015. jan. 1. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, de nekem egyáltalán nem tetszik..

15/L

2015. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem gáz, de én csak futáshoz, focihoz vennem fel.
2015. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
szerintem béna, meg mi értelme van? ha hidegebb van, akkor hosszúnadrág, ha melegebb, akkor rövid.
2015. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszöntem :)
2015. jan. 1. 18:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Sporthoz tudom elképzelni.
2015. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon idiótán néz ki, már bocs! Attól, hogy külföldön meg menő, az nem azt jelenti, hogy neked is követned kellene a sok divatb*zit.
2015. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hordd azt,ami neked tetszik. Ha ez neked király párosítás,hordd. Én nem preferálom, furcsa a megfelelő szó rá. 15/L
2015. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de nekem egyáltalán nem tetszik, szerintem hülyén néz ki.
2015. jan. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Sőt nem árt néha megbolygatni a közizlés "mit lehet és mit nem" hozzáállását, különben még mindig az iskolaköpenynél tartanánk... E szempontból jó, ha vannak úttörők. Eddig max néhány téli biciklistán láttam efféle megoldást.


Magánvéleményem pedig: pont azt a részt formátlanítja el ez a megoldás, amit nem kéne. Mióta a fiúk is hordhatnak skinny cuccokat, azóta nekik is van valami ember formájuk. Lefordítom a dolgot: mit szólnál hozzá, ha a lányok pont a mellük és a csípőjük között egy buggyos zsákot húznának, aztán mutogatnák, milyen karcsú a csuklójuk vagy épp a bokájuk... kit érdekel az. Érted, nem? Na de ez csak egy magánvélemény. Egyébkent nem olyan rossz, konkrét darab és darab között nagyok a különbségek, biztos van olyan összeállítás, ami nagyon is jól mutatna, szal próbálkozz, ha gondolod.

2015. jan. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3-as!

Es a csajoknal a harisnya,rovidnaci kombonak mi az erteleme?

2015. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!