Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri-e Ebay-ról rendelni?

Megéri-e Ebay-ról rendelni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon merek, mert nem tudom, hogy mennyi a szállítási költség és, hogy tuti biztonságos-e?! :/
2015. jan. 4. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A szállítási költség általában le van írva, de tudsz úgy keresni, hogy melyik terméknél ingyenes. Én tavaly rendeltem először, én is izgultam, hogy megjön-e, de minden megjött. Ráadásul sokkal jobb érzés volt utána, hogy nem 3000 forintot fizettem itthon érte, hanem 200-ért hozzájutottam, és tökéletesen működik.

Ha megnézed az eladó százalékát, kapsz egy képet róla, hogy megéri-e és biztonságos-e tőle rendelni. Ha nem jön meg as csomagod, lehet panaszt tenni.

2015. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megéri.Sokkal olcsóbban tudsz hozzájutni a dolgokhoz.Viszont ruhát nem ajánlom,a méret miatt,meg az anyag is gagyi.Cipőt is a méret miatt.Viszont minden más,pl.ékszerek,hajbavalók,telefontokok,pénztárcák stb.nagyon jó minőségűek.Nekem eddig minden megjött,de ha nem jön meg a cucc,tudsz jelezni az eladónak,aki visszaküldi a Paypal számládra az összeget.De vigyázni kell,mert lehet,hogy csak késik a cucc,és előfordult már,hogy pár vevő akaratán kívül is átverte az eladót.Pl.nem jött meg a cucc a megadott határidőn belül,jelezte az eladónak,ő visszaküldte a pénzt,de a cucc mégis megjött 2 nap múlva.
2015. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Több éve rendelgetek onnan, sose volt még gond vele.
2015. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, kipróbáltam és tényleg bevált ;)
2015. júl. 8. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit rendeltél?:)
2015. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!