Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek fel ilyen...

Milyen ruhát vegyek fel ilyen alakhoz?

Figyelt kérdés

160 cm magas vagyok, vékony, csupán 44 kiló, vékony csontozatom van, némely csontom (pl. kulcscsont, vállam szélén levő csont, medencecsont) nagyon ki is áll :(

Vékonyságomból adódóan nagyon kicsi mellem is van, így optikailag nagyítani kéne a ruhával.. Fenekem az úgy kb van, nem túl kicsi, de nem is túl nagy, de a lábaim görbék: ha összezárom a bokámai a térdeim közt még több, mint 10 cm van :( de rádaásul erősen hátra is hajlik a lábam, szóval a lábaimat egy az egybe el kéne takarni a ruhával..

Azért is írtam ki ezt a kérdést, mert pl a görbe lábaimra jó megoldás lenne a födig érő maxiruha, ami még mellet is csinál nekem, ha derékban van megkötve, de viszon az alacsony termetemre meg pont azt olvastam, h csak még jobban összenyomja a hosszú szoknya. Szóval két problémámra a megoldás összeütközik egymással. Nem mellékesen amugy az arcom is beesett és pattanásos, de azzal nem is tudok mit csinálni, hiszen ruhával az arcomat nem tudom eltakarni..

16/L



2015. jan. 4. 11:45
 1/4 anonim válasza:
48%
Hízókúra?
2015. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
XD igen, tényleg sokat segítene, ha tudnék hízni, próbálkozom is, már majdnem egy éve saját elhatározásomból hízókúrázom ( előtte a szüleim akaratára, szóval egész életembem probléma volt a soványságom, és mindig is foglalkoztam a dologgal), de sajnos ez nagy részben genetika :( mindkét szülőm vékony, és a nagyszüleim is csak öreg korukra híztak meg.
2015. jan. 4. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően tetszik, ha valaki ilyen vékony, de így látatlanba nem lehet megállapítani kb semmit. Ha genetikailag vékony vagy, ne rágódj miatta, hidd el van akinek tetszik (mint pl nekem :) )

Az arcodat pedig lehet kezeltetni, mert nem túl esztétikus a pattanások és lehetőleg még időben, nehogy a nyoma is ott maradjon

Össze nem érő láb is tetszik nekem egyébként, de nem tudom pontosan hogy hogy érted azt, hogy annyira görbék a lábaid, ezt igazán képről tudnám megmondani neked. Elég ha keresel a neten egyet.

Egyébként akár hiszed, akár nem még a kiálló medencecsont és kulcscsont is tetszik :D De mindent persze mértékkel, amit így megint csak nem tudok konkrétan megmondani

2015. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, talán ilyesmi lábam van:

[link]

A lényeg, h O-láb :( Ha összezárom a bokáimat, és kinyújtom a lábam, akkor a 2 térdem közt még van kb 10 centi :'( És rádaásul még hátrafelé is hajlik a lábam, a térdem hátrahajlik... Hát így olyan görbék.

2015. márc. 15. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!