Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azt mondják szegénység van...

Azt mondják szegénység van mégis az UGG csizmákból már méret sincs azokban a boltokban ahol árulják őket. Egy 60 ezres csizma ma luxusdarab, vagy egy teljesen normális áron kapható lábbeli?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 15:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

luxusdarab

csak azok fizetnek ki ennyit egy ilyen rusnya dologért, akik már nem tudják hova tenni a pénzüket

a legtöbb embernek még ingyen se kéne

2015. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon sokan járnak benne. Ezen a fiatal korosztályt értem. Amiket pedig látok Budapesten azok eredetiek.
2015. jan. 4. 16:15
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem hányadek,aki erre kiad 50-60ezret az nem normalis,3masikat veszel belőle,gondolkodj Ember
2015. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%

Nekem 4 van! :) Mindegyik más fazon!!

Imádom rohangáláshoz felvenni, mert meleg, puha, és kényelmes!

2015. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4. hol vásároltad? Én is szeretnék egy párat, nekem soha nem volt igazi csak egy utánzat. Nagyon drága és megdöbbentő hogy az ára ellenére is ennyire sokan megtudják engedni maguknak.
2015. jan. 4. 17:53
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
dehogy engedhetik meg maguknak... még életemben nem láttam senkin sem eredeti UGG csizmát, vagy csak nem tűnt fel :D sz**r kínais utánzatot hord mindenki, amúgy már 4-5 éve is ciki volt viselni, mára ki is ment a divatból, csak az igazán elszánt ízléstelen plázacigányok hordják
2015. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Eredeti Ugg csizmák Budapesten? Melyik dimenzióban? Én csak hamisítványokat látok, amik pár ezerért bármelyik kínaiban beszerezhetőek. Öröm nézni, ahogy a sok bokasüllyedéses, lúdtalpas kiscsaj csámpázik bennük. Középosztálybeli tini vagyok, hasonló helyzetű ismerősökkel, átlag max. a 30ezer amit kiad egy magyar középosztálybeli tini(szülője) egy cipőért. És az már sok. A legtöbben Deichmannban, Humanicban vásárolnak. Senkit nem ismerek, aki 60ezret kiadna egy cipőért. (Személyes vélemény: az Ugg ritka ocsmány, hogy lehet az ilyet felvenni egyáltalán?)
2015. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Pedig én sokat látok a belvárosban és néhány bevásárlóközpontban. Nem bkv, nem lakótelepeken,nem a külső kerületekben. Budán, a pesti belvárosban.
2015. jan. 4. 21:23
 9/21 anonim ***** válasza:
22%

4. vagyok! Heaven Store! És mind a 4 eredeti... (Sőt, az egyik 90ezer volt, nem 60! Írom ezt azoknak, akik itt nagyon okosnak hiszik magukat!) ;)

Ja, és nem tini vagyok...

2015. jan. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem azt írtuk, hogy egy ember sincs az országban, akinek eredeti Ugg cipője lenne. Csak azt, hogy a többségnek nem az van. És hogy a többség nem ad ki ennyit egy cipőért, szóval luxusdarabnak tekinthető. (Nyilván kinek mi, azért nem egy Chanel, de ha az ország egészét nézzük, vagy akár csak Budapest egészét, akkor az átlag ember nem ilyen árkategóriás cipőkben rohangál. Nagyon nem.)
2015. jan. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!