Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milye ruhát vegyek fel? 16/L

Milye ruhát vegyek fel? 16/L

Figyelt kérdés
Milyen ruhát vegyek fel jövő hét szombaton 1 buliba, ahol ott lesz az a srác is aki bejön.? Nem szeretnék kirívóan öltözni, mert nem is szoktam..valami ötlet?

2015. jan. 4. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szűk farmer és valami csinos főlső bőven elég, nem? Vagy leggings és (szigorúan!!!) csípő alá érő fölső.
2015. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk hogy milyen a te stílusod, milyen az alkatod (mit kell kiemelni, eltakarni, stb.).hajad, bőröd színe, és hogy egyáltalán milyen buli lesz!

Mindezeket félretéve én valami ilyesmi ruhát vennék fel:

[link]

2015. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocs, nem jó a link, itt van rendesen:

[link]

2015. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó válaszolo egy 80ezer forintos ruhát linkelt!Nemhogy elmenne boltba a kedves kérdezönk és megkérné valameik eladót segítsen meik áll legjobban. mert direkt erre a célra is vesznek fel embereket Tudtad??????És szerintem többet tudnak segíteni mint mi!!!!!!
2015. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.
2015. jan. 4. 20:19
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es! azt írtam, hogy ILYESMI stílusú ruhát! arról nem tehetek, hogy ezt a képet kaptam meg legelőre! -.-
2015. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló. köszönöm szépen. nagyon szép az a ruha, és kb. ilyen ruhák azok amiket szeretek. amik ilyen "mai divatúak" :D bőröm színe: hát nem vagyok fal fehér, de nem is barna olyan átlagos. szemem: kék hajam:sötétbarna olyan feketés hatást kelt, stílus: mai divatúnak megfelel, de nem a pláza cica stílus. alak: hát nem vagyok sovány de kövér sem:D olyan átlagos. vékonyabb lábaim vannak.
2015. jan. 5. 19:46
 8/10 A kérdező kommentje:
ja bocsi nem 4-es válaszoló hanem 2-es..:/ bocsi.:)
2015. jan. 5. 19:47
 9/10 anonim ***** válasza:

(: Akkor szerintem nyugodtan mehet egy ilyesmi ruha, én nagyon bírom az ilyeneket, mert nem kell hozzá nagy dekoltázs, vagy túl rövid szoknyarész. hogy egy kicsit "kirívó" legyél, vagy hogy felhívd magadra a figyelmet, ahhoz ott van a csipke! Viszont megfelelő kiegészítőkkel párosítod, akár egy elegánsabb alkalomra is felveheted!:D

Egyébként meg, tényleg csak arra akartam célozni, hogy ILYESMI ruhát vegyél, nem arra hogy pont ezt!:D

Jó szórakozást!!:)

2015. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam...köszönök mindent :)
2015. jan. 6. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!