Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hogy illik öltözkö...

Szerintetek hogy illik öltözködni egy 25 év körüli nőnek?

Figyelt kérdés
Fiatalabbnak néznek a koromnál, bár általában az arcomra mondják "hogy nem gondoltam volna hogy ennyi idős vagy". Ami nem is zavar, de szerintem nem öltözködöm elég éretten, felnőttesen. Nem szeretnék kiskosztümös nő lenni, de szerintetek mit illik ennyi idősen felvenni? Köszönöm a segítségeteket :)
2015. jan. 5. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
24 vagyok. Hanyagolom a szakadt, erősen koptatott farmert meg a mintás, feiratos felsőket és a sportcipőket.
2015. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Valami tépőzáras max. egygombos ruhát. Ilyen sokgombost semmiképp, mire kibontogatom elmegy a kedvem az egésztől.
2015. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem alkalomhoz illően.

Szintén ennyi vagyok, és simán hordok farmert, vicces feliratos pólót tornacipővel akár - mondjuk ha átugrok egy barátomhoz vagy elszaladok a boltba. Munkahelyeken adott szokott lenni a dress code, ha nem is feltétlenül írott szabályok szerint. Ott úgyis látod a kolléganők mit viselnek. Legyen néhány csinosabb cipőd, blúzod, zakód, ezeket mindig be lehet dobni. Sokat segít, ha a bizsuk helyett valami letisztultabb, ezüstöt/aranyat viselsz (persze bizsukból is vannak jók, inkább a színes meg cuki meg stb-re gondoltam), a táskád és a cipőd is jó, ha "felnőttes" de úgyis idősebbnek néznek, ha előrántasz pár csekket és panaszkodsz a rezsire és bedobsz pár aktuálpolitikai témát is. :D

2015. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem Victoria Beckham stílusát, az elegáns minimalt. Fiatalosan öltözködj de elegánsan. Meg kell találni az egészséges egyensúlyt ami talán a legnehezebb. Vegyél fel egy minimal stílusú elegáns és szép szövetkabátot, divatos vonalvezetéssel(ilyet legolcsóbban Zarában és H&M kapsz de ha jobban el vagy eresztve keres a drágább üzletben). Húzz egy fekete szűkszárú nacit hozzá és vegyél fel egy szép pulcsit ami akár mintás is lehet. Ha nincs rajta minta feldobhatod egy szép selyem sállal is. Hogy mindezt egyensúlyozd vegyél fel egy divatos bőr bokacsizmát vagy akár egy UGG csizmát most a hidegben. Egy szép táskával az összhatás nagyon csinos. Sminkelj szolídan és figyelj arra hogy szép és ápolt legyen a frizurád. Egy jó parfüm és egy szép rúzs is sokat dob a megjelenésen. A lényeg hogy a klasszikus darabokat párosísd vidám fiatalosakkal. Ha tetőtől talpig zord,komoly és elegáns ruhákban vagy az öregít. 23/l
2015. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudsz inspirálodni pinterest-ről, instagramról, külföldi divatlapoból vagy más lányoktól akiket látsz a városban.
2015. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nőiesen.


magassarkú cipő v csizma/bokacsizma, szoknya, harisnya, v női ruha, nőiesebb szabású kabát, pl. hosszú szövetkabát, vagy egy bőrdzseki, elegánsabb kiegészítők, ékszerek stb.


a Converse cipő meg a szakadt farmer menő, de inkább fesztiválokra/szabadidős tevékenységre való, csakúgy mint a kapucnis pulóver.


persze nem kell rögtön tip-top kinézni, meg folyton tűsarkúban mászkálni, vannak pl. nőiesebb lapostalpú cipők, leggingsek, stb.

igazából az akérdés hogy öltözködsz most, és mit kell lecserélni a ruhatáradban.

2015. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

25 évesen szerintem illik már saját elképzeléseket gyártani arról hogyan szeretnél öltözni. És úgy öltözz. A saját stílusod szerint. Ne úgy ahogy szerinted elvárná a szomszéd Béla vagy a zöldségesből a Julcsi néni.

25 évesen még csak egy fiatal lány vagy, nem egy vénasszony. Akármit felvehetsz.

2015. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is 25 vagyok, de szerintem hétköznapokon nincs olyan, hogy valamit nem illik, már a közízlést nem sértő ruhákon kívül, amikből pl. kint van a fél feneked vagy úgy nézel ki, mintha a sarokra készülnél.

Általában sötét ruhákat hordok, télen acélbetétes bakancsot, nyáron inkább tornacipőt vagy sportcipőt. Én mondjuk egyáltalán nem vagyok nőies, vagy csak elvétve. Magassarkút egyáltalán nem hordok. Szoknyát is csak ritkán, de azok sem a megszokottak, hogy úgy mondjam. Inkább lazán, sportosabban öltözködöm, persze, ha például színházba megyek, akkor oda van alkalmi ruhám.

Szerintem az a fontos, hogy olyat viselj, amiben jól érzed magad. Ha úgy vesszük, én sem úgy nézek ki, mint a korosztályom zöme, de engem ez nem zavar, inkább leszek ilyen, minthogy fancsali képpel üljek valami nőiesnek mondott ruhában, mert az lenne az "illő" és az "érett".

2015. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*Bocs, természetesen az első mondatban a fenékvillantós ruhákat közízlést sértőnek gondoltam..
2015. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!