Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnek venni egy eredeti...

Szeretnek venni egy eredeti speedy Louis Vuitton taskat markaboltban vasarolnam, csak felek hogy mindenki azt fogja hinni hogy hamis es ciki lennek?

Figyelt kérdés
21L szeretnem valoravaltani az egyik nagy àlmomat,hogy veszek magamnak egy eredeti Lv speedy-t 675€-ert.csak attol fèlek ha megveszem ugyis mindneki azt fogja hinni hogy hamis vagy majdnem tokeletes replika.mit gondoltok? Szerintetek mègis megerne megvennj az eredetit?èvekig hordanam azt a taskat nem dobnam be a szekreny aljara 2 honap utan..

2015. jan. 7. 11:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%
Az emberek 99%-a azt fogja hinni, hogy hamis... nekem van 2 eredeti monogrammos LV táskám, de nem hordom őket pont emiatt.. :/
2015. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
45%
9-es, aki olyan körökben mozog, és ismeri, az látja! Maradjunk ennyiben! ;)
2015. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
45%
Nekem az egyik monogram, a másik damier. És pont letojom, hogy ki mit gondol! :D
2015. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%
Azért gondolják kamunak, mert akinek eredetije van, az nyilván nem bkv-val jár. És azért elég sok LV táskás ember van bkv-n, nem hiszem, hogy véletlenül pl. a metrón utazók 10%-ának LV-je van.
2015. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%

szerintem nem éri meg megvenni, ha sprólodnod kellett rá. én amondó vagyok, csak olyan dolgokat veszek meg, amiken nem kell gondolkoznom, hogy megéri-e, szánjak-e rá pénzt (addig nyújtozkodom ameddig a takaróm ér). Persze valakinek már egy Zara táska is ez a kategória, míg vannak olyanok is akik elmnennek Andrássyra és megveszik ami megtetszik.


Személyes véleményem az LV-ről, hogy nem szépek a tipikus LV mintás táskák, egyrészt mert a sok hamisítvány miatt már tömegcucc, semmi eredeti nincs benne. Nekem egy monogramos LV táskám van, igaz én azt kaptam, de így se hordom, hiába eredeti.

2015. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez az álmod mindenképpen igen.

Ez ugyan olyan mint autóban egy másnak semmit nem érő, rohadt drága fenntartású, design-os és nem átlagos autó.

Mások azt gondolják, hogy hülye ez?! Ennyi pénzt erre költeni.

Egyszerűbben:

Ha tényleg álmod, akkor vedd meg. Ha csak menőzésből kell, felesleges, mert az árából 20 másikat veszel.

Ha meg ez az álmod, mit érdekel más véleménye? :DD

2015. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

14: Ez egy nagyon szép sztereotípia. :) Van két LV bőröndöm, meg egy kisebb táskám is és BKV-zok sokat. Budán lakom és a 4-es 6-os jórészt mindenhova elvisz, felesleges azért kihoznom a kocsim a garázsból. Csak akkor kocsikázom Pesten belül, ha valami irdatlan mód tudok csak eljutni valahova, több átszállással pl. Mindenhol igénybe veszem a tömegközlekedést. A munkámból kifolyólag sokat utazom, két hetente ki kell mennem Ferihegyre és akkor is buszozom, csak olyan esetben taxizom, ha pl. későn este érkezem Pestre vissza és ha nagyon késésben vagyok.

Kérdező vedd meg, és sz*rd le ki és mit gondol. Tetesd bele a monogramot. :)

2015. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
63%

17-es, nem értem miért gondolják azt, hogy akinek eredeti LV táskája van az külön faj, és nem is az emberek közt jár! :D


Én nagyrészt autóval járok, de ha felszállok egy buszra, akkor hamisítvánnyá változik a táskám?

2015. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
46%
Ok. Szövegértelmezési problémák lvl +99.
2015. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért is? Nem erről az egy kérdésről van szó. Had ne linkelgessek, keress rá, és láthatod, hogy szinte mindenhol írják, hogy akinek eredeti LV-je van az nem BKV-zik, BKV-n csak hamisítványt lehet látni! :)
2015. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!