Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról, ha egy nő elegánsan öltözködik és tele van márkás hamisítványokkal (amikről nem látszik, hogy azok). Például, louis vuitton,chanel stb. Viszont nem kis pénzért (kb 150 eu) vettem darabjukat. Mégis tudom, hogy nem eredetiek. Magyarországon mennyire nézik ki az ilyet?

2015. jan. 9. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha valóban nagyon stílusos vagy, nem jönnék rá, hogy mind hamisítvány. Bár én nem szeretem az ilyen hamisítványokat, de ettől még nem ítélem el azt, aki ilyet hord (csak ha mellé edzőcipőt, színes melegítő és hasonlókat vesz fel).
2015. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Hát nézd, amikor felszáll velem a koszlott buszra 3-4 ilyen "nemlátszikhogyhamis" LV táskát lóbáló csaj, akkor mindig gyanús, hogy ha lenne 150-200 ezer forintja egy darab táskára, akkor nem két csöves közt ülne a BKV-n.

Ettől függetlenül olyan táskával mászkálsz, amilyennel akarsz, ha már megvetted... Mondjuk a magánvéleményem az, hogy ha 150 euróm van egy táskára, ami nem is olyan kevés, akkor azért mért vegyek hamisítványt, amikor jó minőségű, akár egyedi designdarabok is már megkaphatók ennyiért.

2015. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
tudom, hogy ez téged nem boldogít, de enegem egyáltalán nem érdekel, hogy ki hor márkás cuccokat és ki hamisítványokat. és szerintem még vannak páran az én véleményemen.
2015. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Linó03 válasza:
igen, én vagyok például :)
2015. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hát barátom, az a véleményem, hogy téged jól lehúztak :D
2015. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan valakinek akarod mutatni magad, akitől valójában nagyon messze állsz. Mindaddig nincs gáz, amíg a BKV járataira felszállsz, és villogsz. Az lesz az igazán ciki, ha olyan társaságba keveredsz valami csoda folytán, ahol eredeti dolgokat viselnek a nők. Nevetség tárgyaként biztos nem leszel olyan büszke a dolgaidra! (Bár az előző válaszokból kiderül, hogy ez a BKV-n is gáz..)

150 euróból már vehetnél eredeti Zara, Guess, vagy akár eredeti Dorka Petrity táskát, ami kézzel készült minőségi bőrből.

Szerintem a lelked mélyén nagyon is tisztában vagy te is azzal, hogy hamis érzéssel áltatod magad! Ezért tetted fel ezt a kérdést is!

Egy Chanel táska 3000 eurónál kezdődik. Hány éves vagy?

Nekem van eredeti Chanelem, több eredeti LV-m, mindet én vásároltam, hivatalos üzletekben! Viszont mellette a ruháim és a cipőim is mind ugyanazt a kategóriát képviselik, mint a táskáim. És nem BKV-vel járok.

Szóval sok sikert, de kit akarsz becsapni? Másokat vagy nem érdekel a táskád, vagy látják, hogy gagyi. Tehát elsősorban önmagadat csapod be!

2015. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz.
2015. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne legyen szakadt, foltos az öltözék. Táskába beleférjenbami kell neked. Márkásra lenne pénzem se vennék.

Ha ezért kinéznének? Nem hinném.

2015. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!