Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában menjek majd a...

Milyen ruhában menjek majd a központi felvételire?

Figyelt kérdés
középiskolai

2015. jan. 10. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne... :))
2015. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sima ünneplősbe: fekete alj, fehér blúz/ing, blézer/zakó. (Ugye attól függően, hogy lány vagy avagy fiú :D )

Noha én 11 éve voltam ilyenek, nálunk mindenki sima ünneplősbe volt.

2015. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly felvételiztem. Illik megadni a módját, elegánsan, de olyan ruhában, amiben jól érzed magad, ne kelljen benne feszengned. Én ingben, és fekete szövetnadrágban mentem, de volt aki egyáltalán nem öltözött ki, sőt még szóbeli felvételin is láttam olyan suttyókat, akik kapucnis pulcsiban és szakadt farmerban jelentek meg.:/
2015. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor 2 éve én voltam, egy egyszerű csőnadrágba, csizmába és hosszú ujjú lilás pólóba mentem, de mindenki csak ennyire öltözött ki. Ha abba a suliba szeretnél menni, ahol írod, érdemesebb kicsit jobban kiöltözni, hátha megjegyeznek (de amúgy elmondom neked, hogy erre kb 0% esélyed van), de mindenképp kényelmes ruhába menj! :)
2015. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az ofő azt mondta hogy nem kell kiöltözni, de azért adjuk meg a módját.. Szóval ne ilyen szakadt farmerben menjünk. Ha valami híresebb/erősebb gimiben fogod írni, szerintem add meg kicsit a módját:D Ja, és sok sikert a felvételihez.
2015. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

írásbeli:kényelmes

szóbeli:ünneplő

2015. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!