Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gimnáziumi központi felvételir...

Gimnáziumi központi felvételire tanácsok?

Figyelt kérdés
A magyar miatt nem izgulok, de a matek miatt nagyon. Eddig azt hittem jó vagyok matekból (4-nél rosszabb jegyem nincs és abból is max 2 van). Ja... hittem. :'D. Már egy hónapja matektanárhoz járok és mindig felvételi feladatlapokat csinálok. Ma is megcsináltam egyet és nagyon szar lett, szóval nagyon félek. Tanácsok? Mit tegyek, ha eljön az időpontja? Ti mit csináltatok?
2015. jan. 4. 12:19
 1/2 Barca430 válasza:
Velem ugyan ez volt egy hete csak én nyelvtanból voltam rossz, minden nap kitőltőttem felvételi feladat GYAKORLÓ LAPOT szóval nem rendes felvételi feladatsort hanem csak gyakorlót és most 45 pontosokat írok.Szóval most szerintem csak matekkal foglalkozni és menni fog. Melyik iskolába akarsz menni? Sok sikert. :)
2015. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mohácsra megyek. Azt mondják hogy oda mindenkit felvesznek meg (mármint abba,amelyikbe megyek)stb., de szerintem azért nem :/ Mellesleg köszönöm! :)
2015. jan. 8. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!