Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi illik hozzá? Többi lent.

Mi illik hozzá? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az a problémám merült fel, hogy most télen szülinapi buliba vagyok hivatalos. Szeretnék felvenni egy fehér alkalmi fűzőt. Ami mellé szerintem fekete zakó nagyon szépen illik, de fogalmam sincs, hogy mit vegyek alulra... Szoknya leggingsel vagy valamilyen sima nadrág vagy önmagában a leggings? Tanácsot szeretnék szerintetek mi illene hozzá?! Előre is köszönöm :)

2015. jan. 12. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már önmagában eléggé feltűnő, úgyhogy egy szoknya meg legging már túlzás lenne. Egy egyszerű, egyenes, sima fekete nadrágot vennék fel hozzá.
2015. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sima nadrág a legjobb választás, leggingst meg önmagában nem veszünk fel, mivel a fűző nem takarja a feneket.

A szoknya leggings párosítás is jó, de inkább én is a sima fekete nadrágra szavazok.

2015. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
a leggigs még mindig ne nadrág..
2015. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!