Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk hogy nézzen ki a lány,...

Fiúk hogy nézzen ki a lány, hogy tetszen nektek?

Figyelt kérdés
Ruhára és sminkre gondolok. Szoknya gatya vagy egyberuha? Lezser, komoly titkár nős, vagy ku*vás? Előre is köszi a válaszokat.

2015. jan. 13. 12:35
1 2
 1/18 anonim válasza:
Ő..... Te figyelj Sztem ég, jó csaj jócsaj mindegy mivan rajta... Az hogy mi legyen rajta az az időtől,helytől,alkalomtól, és stílusról függ...
2015. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kösz ;)
2015. jan. 13. 13:30
 3/18 anonim ***** válasza:
38%

Azért sztem ha jó csaj az egy dolog, de nem mind1 mi van rajta (nekem). Néha látok gyönyörű lányokat olyan tramplin öltözködni, hogy hiába jó csaj, egyszerűen idegesít.


Én a nőiesebb öltözködésre szavazok, szoknya, harisnya, magassarkú, vagy egyberuha. Ha gatya, akkor inkább leggings. Ki nem állhatom a szakadt farmerokat a csajokon, főleg h a csajok 90%-án az van.

Cipőből is inkább vmi nőiesebb, mint a tornacipő.


"Lezser, komoly titkár nős, vagy ku*vás?"

Hehh, hát ha választani lehet, akkor komoly titkárnős :D persze szigorúan szűk szoknyával, tűsarkúval, felül kigombolt blúzzal és vastagkeretes szemüveggel

Ku*vás az max otthon a pasidnak, vagy néha buliba, de azt is csak ritkán.


Smink: nekem tetszik, ha szépen ízlésesen alkalomhoz illően ki van sminkelve egy lány.


22/F

2015. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%

A szoknya+harisnya kombinációval engem nagyon meg lehet fogni, de egyébként osztom annak a véleményét, aki szerint a jó csaj az mindig jó csaj, akárhogyan öltözködik.


A titkárnős nekem pont nem jön be, inkább a lezserre, esetleg a ribizlire szavaznék. Nincs esetleg ,,átlagos", vagy ,,olyan ruha, amiben jól érzi magát" választási lehetőség? :)


Egyébként a legrosszabb dolgok amit egy nő tehet magával szerintem:

-Szolizás. Ha elkezdenek járni, akkor már a 99%-uk túlzásba viszi és taszítóan mű kinézete lesz a bőrének

-Túlzásba vitt smink: komolyan mondom, inkább ne legyen rajta soha semmilyen smink, minthogy egy kiló vakolattal a fején mászkáljon.


20/f

2015. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Fura izlése van az előttem válaszoló két fiúnak...

Mi a baj a tornacipővel?!

Én is szoktam converse cipőt hordani, nem csak balerinacipőt stb.

És mégse úgy nézek ki, mint egy fiú.

2015. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ja , utolsó válaszoló voltam,


egy csinosan öltözködő 20 éves LÁNY

2015. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%

3-as vagyok utolsó, kösz a lepontozást.

A tornacipőnek is megvan a helye egy nő ruhatárában... ha mondjuk kocogni megy, kutyát sétáltatni, kirándulni vagy fesztiválra, tökéletes viselet. De kétlem h valaki a nap 24 órájában csak ezt csinálja.

De amúgy az nem baj ha néha utcára, suliba is felveszi, kis változatosság. De könyörgöm az év 365 napján Converse-ben meg szakadt farmerben lenni minimum rohadt unalmas látvány (lévén a nők 90% emiatt ugyanúgy néz ki) de sztem már-már igénytelen.

Őket nem zavarja, hogy a buszon 10-ből 8 ember ugyanolyan cipőben és nadrágban, dzsekiben van mint ők?

Hozzá még valami egyen frizura kéne azt csá.

Ha te szereted a tornacsukát, az jó, ízlések és pofonok, de ha már a kérdező megkérdezte, hadd mondjam el, ami nekem tetszik.

Én fiúként hordok tornacipőt, Converset, lezserebb cipőket de mondjuk sose jutna eszembe h vmi menőbb helyre v randizni v melózni Converse-ben menjek. Az egy fesztiválcipő. Olyan mint a bakancs, csak könnyebb benne mozogni.

2015. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Lányként úgy látom, hogy ebben a kérdésben (sem) érdemes általánosítani. Ahány fiú, annyi ízlés.

Én tornacipőben, télen meg acélbetétes bakancsban járok (nem, nem zavar, mivel az én környezetemben jóformán csak én hordok ilyet, minden lány körömcipőben meg ilyenekben járkál), egyáltalán nem sminkelek, inkább sportos vagyok és még egy férfi ismerősöm sem szólt be emiatt. Párom is van, előtte is volt, szóval ilyen téren sem befolyásolta az életemet.

Sokkal többet számít a kisugárzás, no meg a személyiség hosszútávon.

25/N

2015. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! :D
2015. jan. 14. 08:29
 10/18 anonim ***** válasza:

Smink az csak nagyon gyengén és csak alkalmilag.

Öltözködés az már számít,a csinos nőies nők tetszenek.

Nadrágban a szűk testhez álló,de lehet szoknya és ruha is.Én sem vagyok híve a tornacipős szakadt farmeros stílusnak.

2015. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!