Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lány szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány szimpatikus nektek, az azt jelenti, hogy valamennyire tetszik is? Vagy legalábbis minden adott ahhoz, hogy akát tetszen is?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szimpatikus és a tetszik nem szinonimái egymásnak?

Ha valaki szimpatikus, akkor az tetszik. Ha tetszik valaki,akkor alap, hogy szimpatikus.

2014. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hehe, nem, nem szinonimák. Lehetek neked szimpatikus például egy válasz alapján, itt, Gyakorin, de ettől még nem fogok neked tetszeni. vagyis nem biztos.
2014. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A haverjaim\barátaim mind szimpatikusak voltak, de ettől még nem húztam volna meg őket. A kettőnek nem sok köze van egymáshoz.
2014. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak abból indultam ki, hogy nyilván előbb közeledtek egy olyan lányhoz, aki szimpatikus, mint olyanhoz, aki nem. Amúgy köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 16. 14:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a tetsziket úgy érted, hogy el tudna képzelni kapcsolatot, akkor nem.

Nekem sok ember szimpatikus mégsem járnék minden számomra szimpatikus férfival.

Remélem érted, mire gondolok.

2014. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szimpatikusnak tarthat mert pl kedves vagy, vagy jópofa, vicces. De az még nem garantálja rögtön, hogy szépnek is tart.
2014. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6: a tetsziket nem úgy értettem, hogy kapcsolatot is akarjon, csak szimplán tetszik (tetszeni egyszerre több ember is tetszhet mindenkinek sztem).
2014. máj. 16. 14:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szimpatikus azt jelenti, hogy testileg-szellemileg-lelkileg bejön. És itt elég ritka a barátság...
2014. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!