Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Platformos telitalpúban...

Platformos telitalpúban mennyire nehéz járni?

Figyelt kérdés
Nem zavaró, hogy teljesen merev a talpa? 16/L

2015. jan. 14. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kényelmesebb mint bármi más... de lehet csak én érzem így.
2015. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem valami kellemes. És kívülről nézve is természetellenes lesz benne a járás attól, hogy merev a talp, nem "gördül" a lábad, ahogy lépsz. Lehet, hogy elsőre nehezebbnek túnik, de hosszabb távon sokkal jobban jársz a klasszikus (vékony talpú) magassarkúval.


24/L

2015. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rararara válasza:
53%

(tudom, elkéstem a válasszal, de lehet valakit még érdekel a téma)


Ami azt illeti, én minden nap platformos cipőben/szandában járok (előbbi 7,utóbbi 12 cm magas). A cipőm talpa ugyan osztott, azaz hajlik valamennyire, a szandámé teljesen egyben van, emiatt az utóbbiban kicsit nehezebb menni, főleg instabil felületen (apró kavics, macskakő, stb). Ettől függetlenül én pl nagyon jól tudok bennük menni, sokkal jobban előnyben részesítem a platformokat, mint a lapostalpú cipőket. Jó előnye, hogy közel akkora vagyok bennük, mint a fiúk, akikkel töltöm a napjaim felét xd


Hozzátenném: én ilyen magas platformokban is tudok futni, sőt! A szandámban kosarazni is be kellett állnom, amiért otthon hagytam a tesicuccomxdd

2018. júl. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!