Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék megtanulni...

Hogyan tudnék megtanulni magasabb sarkú cipőben járni?

Figyelt kérdés
Eddig a legmagasabb sarkú cipőm az úgy kb. 10-12 cm de az sem tűsarkú hanem ilyen 3-4 cm széles. Ami alkalmi az is telitalpú és az kb. 13 cm.

2014. dec. 28. 10:01
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és annyi, hogy tiszta szerencsétlen vagyok, mert itthon bent a házban még 15 cm is kb. tudok menni de kint az utcán meg 10 cm fölött már esek-kelek...:s
2014. dec. 28. 10:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha sokat hordasz magassarkút belejössz :) vagy otthon is legyen rajtad hogy megszokd.

Nálam mondjuk ez úgy volt hogy egyre nőtt a cipőm sarka, és szinte észrevétlenül lett 4-ből 10 ahogy idősödtem :)

2014. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz , gyakorolni kell . először járkálj benne otthon , aztán menj ki az utcára vagy az udvarra (ha van) és ott sétálgass benne . Valószínű hogy azért nem megy jól ha kimész az utcára mert : 1 mert még nem érzed biztosan a járást és ugye amikor "közönség" előtt csinálunk valamit akkor a lámpaláz ott van . és nagyon arra figyelsz hogy szépen és jól tudjál menni benne és minél jobban figyelsz erre annál jobban "botladozol" . 2 meg ami a lényeg otthon a házban sík padlón jársz az utcán pedig ugye nem egyenes mindig a talaj ....
2014. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!