Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri kötni? Az üzletekben...

Eperke75 kérdése:

Megéri kötni? Az üzletekben egy csini pihe-puha pulcsi 6 ezer forint, amit nagyon drágának tartok. SK mennyi idő, mennyi pénz?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, max sapka-sálat. A jó minőségű fonal igen drága, még többre is jön ki egy pulcsi mint 6000.
2015. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jól tudsz kötni és sok az időd akkor igen. Vannak olcsóbb és drágább szálak. De lehet többre jönne ki mint most leárazva 6000-ért.
2015. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én szoktam kötni és én azt mondom, hogy megéri kötni. Viszont a boltban, neten igen drága a fonal. Nem is értem, hogy abból mit tudnak kötni, esetleg bébicipőt. Elhiszem, hogy gyönyörűek a fonalak, a netes webáruházakban is, lehet, vmivel olcsóbb, de szerintem így is sokba kerül, ha azzal kötném meg a pulóvert. Ok, semmi sincs ingyen, illetve tudom, hogy nem a szomszéd faluból, városból hozzák a fonalakat.

Ha tudsz kötni, ha nem, megtanulható, akkor egy kis idővel később lesz pulóvered. Én a két aukciós oldalt szoktam nézegetni, ott kaptam már el 2-3 kg csomagot, postával együtt kb. 250-300 volt 5 dkg fonal ára. Volt köztük szép, szebb és kevésbé szebb. Türelem kellett a vásárláshoz. Ha nem kell postát fizetned, főnyeremény, de türelem kell. Hogy mennyi idő? Idődtől függ. Nekem van olyan pulóverem, ami fél év, mert bedühödtem:), egyszerűen elrontottam, nem volt időm, de volt olyan, ami hetek alatt kész lett. Nem moondom, hogy könnyű a kötés, mert ok, hogy megtanulok kötni, de az az "idegsokk":), amíg kitalálom, hogy mit kössek, melyik fonalból, milyen mintából, ezt szívesen kihagynám. Van, amikor 2 hét, van, amikor 1 hónap. De gyönyörű a cucc, amikor elkészül és megdicsérik, igaz, hozzá teszem, hogy én kötöttem. És még egy dicséretet és ámulatot kapok. :)) Engem határozottan türelemre tanított a kötés, olyan türelmes vagyok, hogy mások szerint ez már sok... Az időről még annyit, hogy ha megszereted, akkor nem az a lényeg, hogy mennyi idő alatt lesz kész a pulóver, hanem, hogy bár már készen lenne, mert szeretné már mást kötni. :)) és ez komoly! Én még tv vagy olvasás mellett szoktam kötni, vagyis szinte csak ott kötök. Csak úgy, délután, estefelé, hogy közben bambulok ki a fejemből, úgy nem megy, mert bealszok a tűkkel együtt, így unalmas és időpocsékolásnak tartom.:((((((

2015. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves 3-as!

Ezeket kb. mennyi idő elkészíteni?

[link]


[link]


[link]


[link]

2020. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!