Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Súlyos harisnyagondok. Szerint...

Súlyos harisnyagondok. Szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Hétvêgén nagyon jól kell kinéznem. Vettem egy szép ruhát, szűk fazonú miniruha. Az a gond, hogy ha harisnyanacit veszek alá, akkor csúnya, mert bevág a derekamon és látszik, a comfix meg kilóg alóla ha leülök.

Szerintetek mi a megoldás?

Nem az a baj, hogy kövér vagyok, hanen az, hogy nagyon magas, és az xl-es harisnya ülepe se jön fel teljesen. 177 cm magas vagyok.


2015. jan. 15. 16:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
178 cm vagyok, nekem simán jó a 4.es (L-es) méret, de van 5-ös is, de lehet, hogy azért jó, mert vékony a lábam. Van olyan harisnyanadárg ami csípő fazonú, az nem jön fel a derekadig. A másik megoldás pedig a "high waist" pantyhose aminek épp az a lényege, hogy nagyon feljön a nadrág része, egészen a melled alá, de ezt Mo-on nem tudom hol kapni, én az USA-ból kapok ilyet. Ha aktuális még a kérdés akkor próbálj más gyártmányú 4-es vagy 5-ös harinacit, nem mindegyiknek gyártónak ugyanaz a mérete.
2015. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Na hát ez bíztató. :)előbb utóbb csak találok valahol :)

Nekem is vékony a lábam, 62 kiló vagyok, de emellett hosszú is. Ami tök jó, de tényleg kicsi az XL es is :/

2015. jan. 16. 12:41
 13/14 anonim ***** válasza:
45%
Lagerdere: örülök, hogy magas vagy, de én mit kezdjek ezzel az információval??
2015. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vegyél egy mérettel nagyobb combfixet, és teljesen szedjed fel tövig! Ez nem tud bevágni mint a harisnyanadrág, és az hogy ne lógjon ki a miniszoknya alól, csak méret -- pontosabban hosszméret! -- kérdése. Ha teljesen tövig szeded a csipkeszegélyes részét, akkor a miniszoknya alól sem lóg ki!
2017. júl. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!