Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Súlyos harisnyagondok. Szerint...

Súlyos harisnyagondok. Szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Hétvêgén nagyon jól kell kinéznem. Vettem egy szép ruhát, szűk fazonú miniruha. Az a gond, hogy ha harisnyanacit veszek alá, akkor csúnya, mert bevág a derekamon és látszik, a comfix meg kilóg alóla ha leülök.

Szerintetek mi a megoldás?

Nem az a baj, hogy kövér vagyok, hanen az, hogy nagyon magas, és az xl-es harisnya ülepe se jön fel teljesen. 177 cm magas vagyok.


2015. jan. 15. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Probald meg harisnya nelkul!

Itt epp arrol gyozkodnek,hogy ugysen er semmit..:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2015. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tegyél egy övet a derekadra és akkor nem látszik, hogy bevág ruha alatt a harisnya.
2015. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
van olyan harisnya, ami nem látszik át a ruhán. mondjuk ha bevág akkor nemtom
2015. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg most már későn írok, de nem árt, ha tudod, hogy árulnak a te méretedben is harisnyanadrágot! Boltban nem tudom, hogy hol, internetről tudok linkelni:


[link]


Az XXL vagy XXXL méretűekkel valószínűleg nem lenne ilyen probléma, hogy nem megy rád eléggé.


Hogy mégis följebb jöjjön rád a kisebb méret, SOS megoldás lehet, ha ráveszel kívülről is egy bugyit vagy egy bodyt. Ezzel már próbálkoztál?

2015. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Övet nem rakatok, mert nem olyan a ruha :( lehet, hogy kívülről veszek rá valamit, de attól tartok, hogy az meg csúnyán látszani fog a ruha alatt.

Rendelni már késő, de körülnézek, hátha találok.

Nagyon elszontyolodtam:(

Köszönöm a segítséget!

2015. jan. 15. 17:31
 6/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Szerintem nem feltűnő, ha kívülről ráveszel valamit, többen hordják így, még ha nem is a legjobb megoldás.

Esetleg még azt megpróbálhatod, hogy egy szűk trikót felveszel a ruha alá (olyat, ami nem látszik alatta) és azt betűröd a harisnyába. Talán kevésbé látszik a deréknál.

2015. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Spagettipántos a ruha, trikót sem vehetek alá. Lehet, hogy nézek valami magasderekú szűk bugyit, ha nem találok xxl méretben harisnyát. (eddig még soha nem találtam)
2015. jan. 15. 18:25
 8/14 anonim ***** válasza:

Sok sikert akkor, drukkolok, hogy valamelyik sikerüljön! :)

Majd írd meg, hogy hogy sikerült az outfit illetve a hétvégi program! :)

2015. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ok megírom! Köszi :)
2015. jan. 15. 19:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Calzedonia. Isszonyu sok a harisnya biztos talalsz ott.
2015. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!