Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szerintetek menyire...

Lányok! Szerintetek menyire szexi ha egy 19 éves fiú öltönyt hord?

Figyelt kérdés

Illetve, hova illik szerintetek öltönyt felvenni, pl.

randira szórakozóhelyekre stb. mit illik?



2015. jan. 15. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Úúúúúúúúúú, én nagyon imádom ha valakin öltöny van.:D

Randira, hát esetleg ha különlegesebb helyre megyünk, mondjuk étterembe.

Szórakozóhelyre se nagyon mennek az emberek öltönyben, kivéve ha a "szórakozóhely" alatt valamiféle bált vagy elegánsabb rendezvényt értesz. :D

2015. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%

Azt akartad mondani egyenruhat?

Semennyire!

Szinte mindenkin az van semmi egyediseg csak azt hiszik ettol jol neznek ki...

2015. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Az öltöny minden korosztályú fiún/férfin szexi! Na jó, ha egy 10 éves kisfiú viseli, az csak elegáns, még mielőtt valaki pedofilnak néz :D

Alkalomra, dresscode-os munkahelyre, állásinterjúra, felvételire, étterembe, színházba szokás felvenni. Illetve ennyi jutott eszembe.

Randira talán kicsit sok, kivéve, ha színházba vagy étterenbe visze a lányt. Szóval pl. moziba ne.

De ha csak egy zakót veszel fel, az jó moziba is meg sima szórakozóhelyekre is.

2015. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Meg kiegeszitenem a temetessel,vizsgaval,tehat csak meggyetszedni nem veszik fel,mondhatom fantaziadus szereles..
2015. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Milyen öltöny? Olyan "ballagós" biztosan nem tetszene :)

De vannak fiatalos öltönyök, sportosabbak, amiket fel lehet venni randira is, ha pl. színház vagy hangverseny. Máshol eléggé túlöltözött lennél.

Egyébként inkább nadrág, ing, zakó, nyakkendő nélkül.

2015. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Inkább a sport zakó jobban tetszik.

Az öltönyt tartsd meg a vizsgákra és a színházba :)

Szórakozóhelyre: amiben jól érzed magad, de ne túl sportosan, mert lehet, hogy nem engednek be. Egy lazább ing tökéletes. Randira meg inkább úgy öltözz, ahogy mindig is, ezzel is magadat adva. Persze ha olyan helyre mentek, illik kiöltözni.

19/L

2015. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem ünnepi alkalmakra kell csak...


inkább inget hordj zakó nélkül :) azt bárhova lehet

2015. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én imádom!! :D

Ha nincs olyan alkalom, akkor is nagyon szeretem (mert szexissé teszi a pasikat) az inget, akár magában is egy egyszerű sötétebb nadrággal, és nadrágtartóval (az is a legtöbb férfinak jól áll). És ezektől még nem lett elegáns, szóval hétköznapokon is felveheti őket.

És még nagyon szeretem a zakókat is, ha nem akar nagyon elegáns lenni, az is szexissé teszi :)

19 éves fiún pedig főleg szeretem ezeket, és az öltönyt, főleg, ha jó teste van :D

2015. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nagyon bejön!


Most azért egy egyszerü diszkóba ne vedd fel, de ha elegáns étterembe viszed a lányt randizni, igen! :D

2015. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Es ez is szexi??

[link]

2015. jan. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!