Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, nektek bejön a fekete...

Fiúk, nektek bejön a fekete úszódressz egy lányon? Vagy Fekete bikini?

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Fekete bikini királynak hangzik
2015. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
egy csinos, jó alakú lányon szerintem kb minden bejön nekik, egy csúnya kövérnek meg tökmindegy, mit vesz fel. de a sima fekete hagyományos szabású úszódressz szerintem azért nem annyira nyerő, hacsak nincs valami érdekesebb fazonja.
2015. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fekete tankinit ne válassz. Láttam már olyat (huszonéves lányon), nagymamás volt vagy kis partirucinak elment volna, de úszáshoz nem (lehet csinos meg szexi is, de az nem olyan volt).
2015. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
#3-astól akartam kérdezni, hogy mi az a tankini...beírtam a google-ba és nyomtam egy képek-et! :D :D Ez a tankini nem is olyan rossz....:-) Tehát egyetértek #2-essel.
2015. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A tankinit , főleg a lezser/laza szerű felsőt azok hordják akiknek erősen takargatni valójuk van.


Értsd vastagon el van hízva, ezért egyrészesben fel se jön rá, a bikini meg csak tökéletes testen jó.

és ódzkodni kell a napsütéstől mert nyáron a lábat karokat süti nap előtte, de a has hát mellkas hófehér.


Egyébként én az egyrészest prefeálom, mert abban nehezebb leégni, ha van némi plusz (nem sok és hurkák) amit még se szeretne az ember mutogatni akkor azt elrejti.

2015. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a sortos szabású egyrészes úszódresszek színtől függetlenül jól néznek ki. Nekem bejön.
2015. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az úszó dressz.
2015. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6. vagyok, sportosat szerettem volna írni :)
2015. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!