Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A pamut kabátok milyenek?

A pamut kabátok milyenek?

Figyelt kérdés

Igazából arra gondolok, hogy a pamut kabátok mennyire tartanak melegen?


Vagy ez is a kabát vastagságától függ?


Így leárazáskor szeretnék venni egy jó kabátot, de én nem vagyok fázós szóval nem biztos hogy fontos nekem hogy túl melegen tartsanak és még pamut kabátom nem igazán volt. Ha meg üzletben próbálom fel akkor meg mindig melegem van ha kabát van rajtam.


Tehát mennyire tart melegen a pamut kabát?


Esetleg van valakinek pamut kabátja az is írhatna tapasztalatokat :)


Ja és férfi vagyok.



#meleg #kabát #pamut #pamutkabát
2015. jan. 26. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A pamut az jó hőtartó lehet, de nem a legjobb. Inkább a nedvszívóságáról híres. Szerintem ha nem vagy fázós, akkor megéri befektetni egy pamut bélésű kabátra, mert nagyon kényelmes anyag. :)
2015. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, ha leárazáson veszel egyet, max vársz még vele pár hetet míg elkezded hordani,mert inkább tavaszi, őszi kabát szerintem, de arra kiválló. Én sem vagok túl fázós, általában szeptember végén/október elején kezdek pamutkabáttal, aztán novmber végén/december elején átváltok a síkabátomra, és kb márciustól váltok pamutkabátra újra (de csak mert annyira szeretem a síkabátom :D ) , viszont ha picit nagyobbat veszel, akkor be tudsz öltözni alá, és akkor tudod hordani többet is
2015. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!