Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha hosszú szoknyát veszek...

Ha hosszú szoknyát veszek látszik/feltűnő, hogy mezítláb vagyok?

Figyelt kérdés
Nem mostanra vonatkozik, hanem majd tavaszra/nyárra. Szeretek mezítláb mászkálni, csak azt nem szeretem, hogy sokszor megbámulnak, kinéznek miatta az emberek, ez frusztrál. Ha vennék egy földig érő hosszú szoknyát, akkor is észrevennék? Elsősorban azoknak a válaszait várom, akiknek van már ilyen tapasztalatuk!
2015. jan. 26. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez így olyan fura. Teljesen földigérő szoknya eltakarná,de az meg hogy néz ki? Utcán úgysem járhatsz mezítláb,ahol meg lehet,ott ne szégyeld! Én is szeretek mezítlábazni.
2015. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért ne járhatnék utcán?
2015. jan. 26. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

ha hosszú szoknyát veszel, akkor nem biztos. bár én fiú vagyok és magam is sokat járkálok mezítláb városban is, és igaz megnéznek engem is de az emberek 95%-át nem érdekli.. megnézi, aztán jólvan.. ha meg véleményt is alkot.. az az övé, ne foglalkozz vele. neked így jó, járj mezítláb.

(ha gondolod írj privátot, ott jobban eltudom magyarázni ;) )

2015. jan. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld, senkinek sem ártasz vele! 22/F
2015. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

hát szerintem ne járj mezítláb a városban, nem csak azért, mert megbámulnak, de veszélyes is lehet. könnyen beleléphetsz valamibe, üvegcserép, fémdarab, éles kavics, valamilyen rovar stb. plusz gondolj bele, milyen mocskos.. mások a földre köpködnek, hamuznak, dobják a rágójukat, te meg abban taposol?? le se tudod majd vakarni a mocskot a talpadról. egyébként nyáron az aszfalt néha olyan forró, hogy nem lehet mezítláb elviselni..


otthon a kertben nyugodtan mászkálj mezítláb, de a városban nem véletlenül hordanak cipőt az emberek.

2015. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
nyugodtan járj-kelj mezítláb a városban, nem lesz tőle semmi bajod - én megam is mezítláb járok mindenhová márciustól novemberig Budapesten évek óta, de még semmibe sem léptem bele.....és még csak meg se bámulnak maz emberek - szerintem észre sem veszik..:)
2015. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Hosszú szoknya mellett/helyett jó a mezítlábas szandál is! Én is ilyet hordok a városban, nehéz megmondani, hogy nincs talpa..:) - persze ez saját tervezés, nem olyan, mint amiket a neten árulnak.
2015. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hú ez tök jól hangzik, Te hova szoktál menni benne?
2015. febr. 7. 09:34
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
gyakorlatilag mindenhová....áprilistól novemberig mezítláb élek..:) - ha nincs túl hideg, téli túrázáshoz is jó, mert sokkal kevésbé lehet benne érezni a hideget.
2015. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!