Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nőknek melyek a...

Szerintetek nőknek melyek a legjobb ruhaüzletek?

Figyelt kérdés
Az nem számít, hogy drága vagy olcsó üzlet. Szerintetek melyekbe lehet a legjobb női ruhákat venni, amik stílusosak, divatosak, minőségiek és ha fel veszem őket nem fognak megszólni? Nem vagyok se hipster se semmi extra stílus, szeretem az egyszerűbb ruhákat (persze nem öregasszonyosakat) valamint a kiegészítőket is nagyon szeretem, de az most nem lényeg. Milyen üzleteket ajánlotok? (nem kínaiakra gondolok) 15/L

2015. jan. 28. 20:05
 1/9 A kérdező kommentje:

Márkaüzleteket is írhattok (Hilfiger...)

Dolce&Gabbana árkategóriát már ne! :)

2015. jan. 28. 20:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát mint "tini" én a C&A-ba,New Yorkerebe és a Reservedbe járok ruhákat vásárolni.Az első kettőben nagyon jó hétköznapi egyszerű dolgokat tudok találni,a Reservedból pár extravagánsabb darabot szereztem be eddig.Persze ezt nem úgy értem hogy olyan ruhák amiből mindenem kilátszik,hanem csak esetleg az anyaga,vagy a szabás különleges.A többi középkategóriás üzletet nem kedvelem,nekem nem jöttek be(Tally Weijl,H&M,Cosmos)14/L
2015. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Zara, Bershka, Stradivarius, Nanushka, H&M, The garden studio, Weekend Maxmara


15/L

2015. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13-14évesen még énis odavoltam a New Yorkerért, de egy idő után elegem lett a ruhák rossz minőségéből. Azóta már sokkal inább a minőségre megyek mint a mennyiségre. Itthon én ezekben az üzletekben vásárolok: Zara, Mango, Promod, Mohito (Mom park), Peek and Cloppenburg Kb. ezek a kedvencek, ajánlom neked még a pandorf-i outletet: Tommy Hilfiger a kedvencem, és a netes vásárlást (pl. dailylook.com). Ezek az üzletek illenek az én stílusomhoz. A hétköznapokban a letisztultabb ruhákat kedvelem. Nem szeretem a nyomott mintákat, a nagyon élénk szineket inkább a fekete-szürke-barna-keki-kék-fehér skálán mozgom. Viszont az egyedi különleges fazonokat, anyagokat nagyon kedvelem. Ha hasonló a stílusod ezeket az üzleteket ajánlom. 19N
2015. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Benetton, Zara,H&M ahol nagyon jó dolgokat lehet kifogni kevés pénzért

mint pl. [link]

6.000 az ára és nagyon csinos.

Weekend MaxMara, Váci utcában az Anna és Zaraval szemben egy sarki üzlet nem ugrik be a neve most..

VanGraaf nagyon jó dolgok vannak Alle-ban

Massimo Dutti, Marks Spencer

2015. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4. igaza van én igy öltözködőm

24,lány

2015. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én elég finnyás vagyok, leggyakrabban H&M-ben vásárolok. Olcsó kategória, de azért megnézem, mit veszek. Mango-t is szeretem, bár nem igazán a te korosztályodnak készülnek a ruhák. Zara árban talán egy kategória Mangoval... Viszont hasonló, mint a H&M (TRF és H&M Dividedet nézve). Egyszer szeretnék elnézni a Massimo Duttiba, azt mondják, hogy nagyon jó minőségűek a ruhák, de az árát is megkérik (ez is Inditex üzlet, Zara szerű). Pl. táskát érdemes ezekben a boltokban venni. Reservedet is szeretem, viszont néhány ruha anyaga kritikán aluli... ezek inkább az olcsóbbak, a drágábbak jók (sajna :D). Orsay: innen az ingeket, blézereket, sálakat szeretem, nagyon nőiesek a ruhák, viszont anyagukat tekintve már inkább gagyik. Promodban is letisztult, visszafogott darabokat kaphatsz. F&F-es holmik is nagyon jók, 3 éve ott vettem egy tatyit és egy pulcsit, még mindig újszerű állapotban vannak (a táska mondjuk azért, mert ritkán használom :D), szerintem ahhoz képest korrekt áron adnak majdnem mindent.

Remélem segítettem én is :)))

22L

2015. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a választ!:)
2015. jan. 30. 20:36
 9/9 anonim ***** válasza:
H&M,Tally Weilj.
2015. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!