Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nőknek mi lenne a legjobb...

A nőknek mi lenne a legjobb udvarlás? SMS idézés és más leírás a kérdésben. FONTOS.

Figyelt kérdés

Nem tizenéves napi rinya kérdés. Leszögezem.

Arról lenne szó, hogy rengeteg hölgy említi: szereti, ha egy férfi udvarias, nem nyomulós, de mégis határozott. Én erről tettem tanúbizonyságot a minap. Találkoztam egy lánnyal valahol, majd megszereztem közvetett úton a számát (a találkozó is közvetett volt munka révén, onnan is szereztem meg a számot). VÁltottam vele pár mondatot majd csinálta ő is a maga dolgát és én is. Utána estefelé ráírtam egy ilyen smst:


Szia XY!

Ne haragudj az ismeretlen zavarásért, de én vagyok az a srác, akivel ma beszéltél kicsit a .....-ban. A .....füzetben láttam a számodat. Nem célom, hogy zaklassalak, de aranyosnak tűntél, ezért szívesen megismernélek. Hétvégén sétálhatnánk egyet, megihatnánk valamit. :-) Én örülnék neki. Elnézést, ha zavartalak, ennyit szerettem volna mondani. Szép estét Neked!


XY


Ezt elküldtem neki 18.45-kor ma, és semmit sem reagált rá. EMlékeznie kellett rám, mivel nem beszélt délután más olyan nevű emberrel, mint én. Ritka nevem van. Meg amúgy is...


Mi volt a gond ezzel az sms-el?


2014. jan. 8. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond, de mast nem tehetsz csak varsz. De amugy azt nem kerdezted, hogy van-e baratja vagy valami? Lehet ezert nem valaszol, vagy nem lattam meg az uzenetet.
2014. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt semmi gond az SMS-sel, talán csak el volt havazva, sok dolga volt, közbejött valami, vagy lemerült a telefonja, vagy elhagyta a telefonját vagy akármi. Talán holnap reagál. :) Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Az is lehetséges, hogy éppen sietett valahová, mikor küldted az üzenetet, ő pedig gyorsan elolvasta, ment a dolgára, utána pedig elfelejtett válaszolni. Velem ez elég gyakran megesik és olyankor kétségbeesett sipákolás közepette hívom az érintett személyt. :D Ha pedig nem válaszol, az sem a világ vége. Ha legközelebb találkoztok, majd megkérdezed tőle. Persze csak finomat, hogy "A múltkor kerestelek, de nem reagáltál..." vagy nem is tudom. Minden esetre hajrá!
2014. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Légy optimista, lehet hogy meghalt.
2014. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lehet van pasija
2014. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, blokkolta a számod.
2014. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Találkozz vele még egyszer.véletlen szerűen.
2014. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!