Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet jó minőségű fekete...

Hol lehet jó minőségű fekete leggingset vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hol lehetne normális leggingset venni, mert a legutóbbiak is amit a Tallyban vettem, átlátszanak amikor lehajolok. Ezt így pedig nem szívesen hordom, max itthonra vagy hosszított felsővel. Én pedig olyat szeretnék, amit tavasszal nyugodtan hordhatok egy egyszerű felsővel és farmer dzsekivel.

2015. jan. 29. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenhol van,csak jól meg kell nézni az anyagot,meg amikor felpróbálod,nézd meg magad a tükörben vagy kérd meg az eladót hogy nézzen meg.
2015. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a bershkaban vettem, de még tel elején, akkor többféle is volt. Ez olyan, hogy vastagabb anyagból van, még egy díszzseb is van hátul, (egy dísz rejtett zseb) úgyhogy lehet hordani ugy is, hogy látszik a fenék rész. Nagyon csinos. Tobb színben is volt. De vettem a H&M-be, Zaraban is hasonlót.
2015. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Húú ismerős a gond... Igazából én bárhova mentem, bármelyik boltba az összes ilyen átlátszó kis gagyiság volt. Egyszer találtam c&a-ban, esetleg azt érdemes megnézni, mert sztem ilyen 'basic' darabok mindig vannak. Vagy talán egy kínaiba is elmehetsz, ott szerintem lesz rajta hátsó zseb is, de turi nem lesz átlátszó:)
2015. jan. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
tuti *
2015. jan. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak több üzletben vastagabbak, igaz 5000-10000ért ha minőségit akarsz, mondjuk én sajnáltam ennyiért, pl pesten láttam a kínai piacon 2000-ért béleltet,, ami nem látszódik át, de a kik-be is láttam vastagabbat 2500-ért, vettem is :), de nagyobb kinai üzletbe is láttam ami vastag anyagú, zsebes 2500ért.
2015. jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Jövőhéten szétnézek szerintem az említett boltokban. :)
2015. jan. 30. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk most még téli holmik vannak tavasszal biztos lesznek jobban, minőségiek igényesebb divatüzletekbe lehetnek most is, hisz partykra hordják, de calzedonia és ilyen fehérnemű üzletekbe is nézd meg.
2015. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!