Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék helyesebb,...

Hogyan lehetnék helyesebb, jobb fiú? 15F

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mindig is adtam a külsőmre, de érzem még bőven van hova fejlődnöm :D egyébként 170 magas, 65 kg (kicsit duci tudom :D), barna haj és szem :D

szóval, tudnátok mondani jó ruhaösszeállításokat? :D szerintetek mik állnak jól egy ilyen korú fiúnak? (mint említettem nem vagyok az a pálcika típus így nyáron pl nem mászkálok atlétában :P)



2015. jan. 30. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont mintha engem írtál volna le. :D 15/f
2015. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
nos kezd ott hogy ne akarj jobb lenni
2015. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 hahaha highfive :D


#2 szerintem mindig törekedni kell arra, hogy jobbak legyünk :)

2015. jan. 30. 16:58
 4/10 anonim válasza:
légy mindig önmagad. ha pedig valaki szeret akkor ne a külsőd alapján ítéljen meg:)
2015. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szerintem félreérted :D nem más miatt szeretnék változtatni, csupán érzem hogy frissíteni kell már és ebben kértem tanácsot
2015. jan. 30. 19:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nekem nem az számít, hogy néz ki egy fiú. Nekem legalábbis.

Az lényeg, hogy le tudjon nyűgözni. Nem feltétlen a külsejével!

Nekem az számít mennyire intelligens, okos, humoros.

2015. jan. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Látom, sajnos mindenki félreérti :/

én nem akarok senkinek se tetszelegni, csupán jobban kinézni, öltözni, ehhez kértem tippeket. Csak magam miatt, jobban érzem magam ha jobban nézek ki, öltözködök, stb,

2015. jan. 31. 10:42
 8/10 anonim válasza:
nézz utána a divatnak, vagy esetleg egy jó haj is feldobhat. amúgy nőni még vanidőd
2015. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm, ezért is írtam ki a kérdést, hátha van vkinek vmi tippje ezzel kapcsolatban
2015. jan. 31. 17:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Rendszeres mozgás, ápoltság, ízlésesség.

A lényeg: Ne az legyen, ami máson megtetszik, hanem az, amelyik neked jól áll. Lehet bármilyen ultraszuper divatos a ruhád, vagy hajad, ha nem áll jól, nem nyertél.

2015. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!